Як просто зробити вітрогенератор своїми руками?

0
2702


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (5 голос(-ів), середній бал: 9.40 з 10)

Альтернативні джерела енергії в наш час продовжують поширюватись на світовому ринку і використовуватись людьми в щоденних потребах. Серед таких джерел не є виключенням вітрогенератори. Зазвичай таку конструкцію можна просто придбати, і за кілька днів його доставлять і встановлять як Вам потрібно. Проте ціна на такий продукт дуже висока, і крім того їх потрібно монтувати на високі щогли, на встановлення яких потрібно отримати спеціальний дозвіл. Крім того є багато інших незручних нюансів в плані установки такого генератор: це може бути висока вартість електроенергії, нестабільність локальних енергомереж чи повна відсутність електропостачання на території проживання клієнта. Тому зараз багато людей шукає альтернативні шляхи отримання електроенергії.

1

Для побудови власного вітрогенератора потрібно буде багато різних дрібних залізних деталей і агрегатів, яких є дуже багато в кожного вдома. Модель генератора працюватиме не тільки як джерело енергоживлення, а й як зарядна станція. Вся енергія, що не буде використовуватись, зберігатиметься в акумуляторі, який, до речі, і буде найдорожчою частиною конструкції. В середньому вартість всіх допоміжних деталей не перевищуватиме 100 USD Найменш потужні вітряки мають потужність 750 Вт, і це обходиться приблизно в 1500 USD за 1 кВт, і це лише сам вітряк без контролерів, щогли і акумуляторних блоків –  ось і ще одна перевага створення саморобного генератора.

Вітряк буде обертатись горизонтально, а лопаті будуть діаметром в 1.8 метра. Номінальна потужність складатиме 300 Вт. Кілька таких вітряків з акумуляторними батареями зможуть забезпечити енергією дачу чи скромний дім в звичайному режимі. Кількість лопатей обмежується шістьома. Для створення використовувався алюмінієвий лист товщиною 2 мм для зниження ваги. Розміри лопаті складають 650*120 мм.

2
Відносно хвоста вітряка, то він буде злегка підпружинений. Каркасові трубки монтуються шарнірно, плоскість хвоста  – 600*400мм. В основі повороту вітряка задіювалась система ступеневого автомобільного підшипника. При збільшенні швидкості вітру колесо саме відходить в сторону. Висота щогли 5.5 метрів.

Для стабілізації напруги зарядки акумулятора і регулювання навантаження генератора ліпше використовувати блок управління, який буде складатись з 2 модулів. Один з  них виконуватиме роль стабілізатора напруги і обмежуватиме струм в обсязі 10% від ємності акумулятора. Другий буде в якості комутатора навантаження.

Для використання буде достатньо електромережі потужністю 220В. В плані освітлення можна використовувати світлодіоди і окрему мережу напругою в 12В.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.