Як з грузовка зробити власний енергонезалежний будинок?

0
278


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Ізраїльський аніматор Джозеф Тайар перетворив звичайну вантажівку в прекрасне екологічне житло.

«Я не відчуваю, що я щось пропустив. Так, я відмовився від багатьох матеріальних речей книг, одягу та інших непотрібних речей. Але я знайшов свободу. Справжню свободу. Свободу пересування, що дозволяє мені жити поруч з пляжем, в мальовничій лісистій місцевості, або навіть в місті. Свобода від податків, електроенергії, кабельних компаній і корпорацій. »Джозеф Тайар.

Як вантажівку перетворити в автономний будинок, який працює на сонячних батареях?
Джозеф надихнувся на реалізацію свого проекту, після того як побачив телевізійну передачу, присвячену домівкам на колесах. Будучи сповненим рішучості втілити свою ідею в життя, Тайар перетворив 11,5-метрову вантажівку в справжній будинок.

1

Покращення торкнулися багатьох аспектів, в їх числі ізоляція стін, товщиною майже 18 сантиметрів, сучасна кухня, дві окремі зони для сну (одна з яких піднята в задній частині вантажівки), простора вітальня, обідня зона, робочий куточок і простора ванна кімната.

2

Деревина використовується в різних частинах перетвореного інтер’єру, для створення теплої і затишної атмосфери – по суті інтер’єр мало відрізняється від класичних невеликих будиночків, які ви могли бачити.

Але найголовніше – дах вантажівки покритий сонячними панелями, які забезпечуюють енергією цей чудовий будинок. У будинку так само є резервуар для зберігання води, прямо під однією зі спалень, що дозволяє цьому мобільному дому бути повністю незалежним від зовнішніх комунікацій, якщо раптом в цьому настане необхідність.

3

Його наступна мета полягає в придбанні сільськогосподарських земель і розробці села на колесах для всіх, хто хоче жити автономно. Це буде місце, де кожен зможе вирощувати свої власні продукти харчування і обмінюватися один з одним, приходити і йти.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.