Які рекорди б’є Україна в сфері екологічних автомобілів?

0
15


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів ( Ще ніхто не проголосував!)

За даними фахівців минулі 7 місяців 2018 року ознаменувався збільшенням автомобільного ринку України на 2490 електрокарів.

Представники “Укравтопрому” заявили, що попит на електричні автомобілі підвищився майже на 65% в порівнянні з 2017 роком.

українські електромобіліПереважна кількість електричних автомобілів, поставлених на облік за січень-липень поточного року, мають пробіг. Кількість вживаних автомобілів склала 84 відсотки від загальної суми завезених на територію нашої країни.

Найбільший попит відзначений на такі моделі електрокарів:

– Tesla Model S (123 автомобіля);

– BMW i3 (182 автомобіля);

– Nissan Leaf (одна тисячі шістсот двадцять один автомобіль).

Перелік затребуваних моделей поповнили:

– Mercedes-Benz B Electric Drive;

– Tesla Model X;

– KIA Soul EV;

– Toyota RAV-4 EV;

– Smart Fortwo.

Два роки поспіль наша країна значиться в топ-10 країн, де ринок електричного транспорту розвивається максимально швидко.

Таке зростання числа електрокарів пов’язане безпосередньо зі стратегією Drive Ukraine 2030. Цей документ був затверджений Кабінетом Міністрів України. Ініціатором проекту виступило Міністерство інфраструктури.

Стратегія охоплює найближчі 12 років і регламентує будівництво надзвичайно важливих об’єктів в цей час. У число реалізованих в рамках Стратегії проектів входить будівництво двох великих виробничих підприємств, які будуть випускати електрокари вітчизняного виробництва. Раніше ми вже писали про перспективи вітчизняного виробництва електрокарів .

У планах Уряду також обладнати заводи з виробництва дронів, судів, літаків і автобусів, які в якості палива будуть використовувати електроенергію.

Повідомляється, що число електромобілів за ці 12 років має скласти 50% від загальної суми транспортних засобів українського автомобільного ринку.

Депутат Омелян Володимир зазначив, що для будівництва сильної країни потрібно не модернізувати наявні потужності і продукти, а працювати над створенням нових. Під час презентації Стратегії, пан Омелян заявив, що Україні необхідно будувати нову реальність, але ніяк не ремонтувати стару.

Крім виробничих потужностей в рамках Стратегії числиться будівництво десяти швидкісних автобанів. Дорожнє покриття зазнаватиме змін по всій території України. Навіть планують створити дороги, здатні генерувати електрику. Транспортна стратегія не обійшла стороною і потяги.

В рамках проекту на території нашої країни повинні з’явитися поїзди, середні показники швидкості яких будуть близько 150 кілометрів на годину.

Також Стратегія включає відомості про будівництво Hyperloop. Цей винахід Ілона Маска і його команди є наземним транспортом, що розвиває надшвидкість. За даними творців Drive Ukraine 2030 на території нашої країни має пролягати 5 гілок інноваційного транспорту. Слід зауважити, що по всьому світу їх планують побудувати всього 11. Hyperloop дозволить поєднати різні частини світу і зробити подорожі на далекі відстані швидкими і комфортними.

Стратегія чітко визначає трансформацію громадського транспорту в Україні. За 12 років ця сфера повинна повністю перейти на електропривід.

Такий стрімкий розвиток електроавтомобільного ринку нашої країни привернув увагу іноземних автомобільних гігантів, які мають намір встановити потужну мережу зарядних станцій для автомобілів на електротязі. На даний момент цей процес знаходиться на стадії переговорів.

Ініціативу в установці електричних зарядних станцій висловили компанії Renault, BMW і Hyundai.

Електромобільне майбутнє України представляється досить райдужним. Головне, щоб все, що заплановано, здійснювалося з таким же ентузіазмом, як обговорюється на даному етапі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.