Застосування альтернативної енергії у світі

0
204


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

В Англії «ловлять» енергію хвиль 

Фірма Sea Wave Energy перетворює енергію хвиль в електрику. Остання розробка компанії, створена Адамом Захеосом (Adamos Zakheos), називається WaveLine Magnet – з’єднані між собою платформи, які плавають на поверхні моря. Коли хвиля проходить під ланцюжком таких платформ, її енергія перетворюється в електричну.

1

 Представник компанії Крістофер Біггс (Christopher Biggs) говорить: “Поки що використання енергії хвиль знаходиться в дитячому віці в порівнянні з іншими поновлюваними джерелами, але Сполучене Королівство має найбільші в світі ресурсами хвильової енергії. Її досить для покриття 22% потреб країни в енергії. “

 “Це один із способів отримати енергію, не використовуючи викопне паливо … Один з проектованих нами повнорозмірних масивів буде здатний зробити 30000 мегават-годин електроенергії на рік. Крім того, такий пристрій буде перешкоджати ерозії берегів, знижуючи силу ударів хвиль в берег. »

Стиснене повітря в соляних печерах

 1441539620_1Компанія Storelectric пропонує закачувати в соляні печери стиснене повітря для того, щоб зберегти енергію, отриману з поновлюваних джерел. Засновник компанії Марк Ховітт (Mark Howitt) говорить “Це найбільша в світі акумуляторна батарея і вона використовує тільки повітря, воду, сіль і доступне у продажі обладнання.”

Така батарея дозволяє акумулювати енергію і зберігати її до тих поки, поки не виникне в ній потребу. Соляні печери вже використовуються для зберігання природного газу, але Storelectric – перша компанія, яка успішно реалізувала проект із закачування компресором повітря в печеру і зберігання його під тиском в 30 разів вищим, ніж тиск в шинах автомобілів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.