Збір енергії від радіочастотних сигналів відтепер реальність!

0
279


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Компанія Drayson Technologies розробила систему, яка здатна збирати енергію з бездротових мереж (Wi-Fi, 2G-4G), а також мереж цифрового телемовлення. Розробка, спрямована на малопотужні пристрої “Інтернету речей (IoT)”, отримала назву Freevolt. У найближчому майбутньому плануються до випуску комплекти для розробників, які дадуть виробникам можливість інтегрувати цю технологію в свої пристрої.
Варто зазначити, що кількість зібраної енергії залежить від розмірів антени з вбудованим випрямлячем і щільності розміщення бездротових пристроїв. Наприклад, Freevolt зможе дати енергію потужністю до 100 мкВт при розмірах пристрою з кредитну картку. При цьому технологія є масштабованою: розробники стверджують, що при об’єднанні кількох антен в один масив можна отримати до 3 мВт.
вввПершим комерційним продуктом з використанням Freevolt став персональний датчик якості повітря CleanSpace Tag, що дозволяє побудувати високоефективну мережу контролю забруднення повітря. Також дана технологія може застосовуватися в різних переносних пристроях, камерах домашнього моніторингу та датчиках розумного будинку. Аналітики прогнозують, що до 2020 року кількість IoT-пристроїв на світовому ринку може досягти 50 мільярдів, що дає співробітникам Drayson Technologies обгрунтовані надії на успіх.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.