Зелена енергетика може допомогти відновити світову економіку після Covid-19 додавши в неї 100 трлн дол.

0
144


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)
Альтернативна енергетика допоможе відновити світому економіку після коронавірусу
Альтернативна енергетика допоможе відновити світому економіку після коронавірусу

Збільшення інвестицій може підштовхнути ріст світового ВВП до 2050 року, одночасно з тим зменшуючи небезпеку зміни клімату.

Відповідно до звіту, зелена енергетика здатна принести у світову економіку майже 100 трильйонів доларів в період з 2020 по 2050 рік. Дохід на один долар інвестицій може сягати 8 доларів.

Businessman Hold to Fix Statistic. Green 3D Statistic Hit by Virus. Coronavirus Destroy Economic Concept.

Міжнародна Агенція Відновлювальної Енергетики виявила, що збільшення інвестування в зелену енергетику надасть великі економічні переваги, а також зменшить темпи кліматичних змін.

Генеральний директор агенції, Франческо Ла Камера, вказав що спалах пандемії коронавірусу виявив “вразливості в теперішній системі” та змусив владу різних держав інвестувати у відновлювальну енергетику щоб запустити заново економічний ріст та досягти певного прогресу в кліматичному секторі.

Згідно з орієнтовним звітом агенції, збільшення інвестування в зелену енергетику допоможе (тимчасово) зупинити кліматичну кризу, а головне — повністю поверне вкладені кошти.

Інвестування у відновлювану енергетику привнесе до глобального ВВП 98 трильйонів доларів до 2050 року. При цьому повернення інвестицій буде в рамках 3-8 доларів на долар інвестицій.

Також в чотири рази до 42 мільйонів збільшиться кількість робочих місць в цьому секторі. Що протягом наступних 30 років це допоможе підняти загальний рівень здоров’я та достатку.

“Влада країн має виконати важке завдання по утриманню кризи сектору охорони здоров’я під контролем й одночасно надати потужні стимули до відновлення економіки,” сказав Ла Камера. “Пришвидшуючи розвиток зеленої енергетики та роблячи зміни в енергетичному секторі, країни можуть досягти багатьох економічних та соціальних цілей в погоні за життєрадісним майбутнім де немає тих хто залишився позаду.”

У звіті також вказано, що поширення відновлюваної енергетики допоможе зменшити темпи глобального потепління за допомогою скорочення індустріальних викидів вуглекислого газу на 70% до 2050 року і заміні викопного палива.

Відновлювана енергетика може зіграти дуже важливу роль у фактичному скороченні викидів до нуля у сферах транспорту та важкої промисловості до 2050 року. Особливо з урахуванням інвестицій у водневе паливо.

Паливо чистого горіння без викидів, що замінить викопне у сталеварній та цементній промисловості, може бути отримано за допомогою чистої електричної енергії. Саме чиста енергія буде розділяти воду на складові: водень та кисень.

Ендрю Стір, голова Світового Інституту Ресурсів, сказав: “В той час поки світ шукає як відновитись після теперішньої кризи охорони здоров’я та економічного спаду, ми маємо зробити вибір: ми можемо обрати сучасну, чисту, здорову енергетичну систему, або й далі в старому стилі забруднювати все навколо. Ми маємо вибрати перший варіант.”

Рух саме до зеленого економічного відновлення від кризи коронавірусу особливо привернув увагу після застереження доктора Фатіха Байрола, голови Міжнародної Енергетичної Агенції, за словами якого влада світових країн не має розслаблятися і допускати припинення інвестування зеленої енергетики й трансформацій в енергетичному секторі.

“Ми не повинні допустити припинення переходу на чисту енергетику через кризу,” сказав він. “У нас є надзвичайно важливе вікно можливостей.”

Ігнацій Галан, голова іспанського гіганта сфери відновлюваної енергетики Iberdrola, якому також належить Scottish Power, вказав що компанія буде продовжувати інвестувати мільярди у відновлювану енергетику так само як і в електромережі та батареї, щоб допомогти інтегрувати чисту енергію в загальну мережу.

“Зелене відновлення є основним виходом з кризи Covid-19. Світ виграє в економічному, екологічному та соціальному плані фокусуючись на чистій енергії,” сказав він. “Зіставлення економічних стимулів та політики щодо кліматичних цілей є ключовим в довгостроковій перспективі та основою здорової економіки.”

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.