«Зелені» заходи щодо отримання альтернативної енергії

0
172


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів ( Ще ніхто не проголосував!)

Кожен крутиться, як може. Країни, мабуть, користуються саме цією приказкою в питаннях ВДЕ. Всюди реалізуються свої програми, які розроблені місцевими дослідниками. Десь будуються заводи з виробництва біогазу, а десь в збройні сили впроваджуються «зелені» джерела енергії.

Євросоюз за «зелені» війська

Цікаві плани будує Євросоюз, задумавши реалізувати проект з переведення оборонних сил на альтернативну енергетику. Координувати програму будуть відповідні органи, а саме Європейське оборонне агентство Міністерства оборони всіх країн учасниць.
Перш, ніж забезпечити 100% реалізацію задумів, «включений» тестовий режим: експеримент, який дасть можливість визначити, чи ефективна технологія у військових. З цієї причини в Малі можна спостерігати сонячні панелі та вітряки, які генерують електрику як раз на військовій базі.
Єврокомісія анонсує даний проект як приклад для інших військових, який може успішно реалізовуватися і приносити користь світу. Що стосується досвіду інших країн, то тут має досвід США. У штатах щорічно виділяються кошти на альтернативну енергетику і така картина спостерігається з 2009 року.
Так, у 2012 році в Пентагоні була розроблена ціла програма, що відображає, як армія може прийти до зниження енергозалежності від вуглеводневої сировини. До 2030 року повинні бути реалізована ще й ідея переходу на біопаливо.

Біогаз з Фінляндії

Раціональне використання відходів, золи і іншого – це план, який повинен в підсумку видавати біогаз. Таку установку дала Фінляндія трьом заводам, пов’язаних з біоенергетикою. Для цього конструюється цілий промисловий парк.
Компанія Ecolan Oy, наприклад, у відведеному регіоні зводить піролізний завод. Тут пластик, резина та інші побутові відходи будуть перетворюватися в біопаливо. У планах завод для утилізації золи. Основна продукція – добриво.
Крім цього, 2017 року повинен ознаменуватися запуском заводу, переробного побутове сміття, осадки стічних вод.
Планований парк займатиме площу в 850 га. Вже намічені розміри інвестиції і майбутні власники тих підприємств, які будуть функціонувати в парку.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.