Зменшення витрат в опалювальний сезон більш ніж в два рази по-тернопільські

0
176


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів ( Ще ніхто не проголосував!)

У країнах Євросоюзу вже давно знають, що альтернативні джерела енергії ніколи не закінчуються і мають більший потенціал, аніж звичайні. Крім того, не варто забувати про викиди вуглекислого газу, які наближають людство до незворотних кліматичних наслідків.

Естонія, Угорщина, Литва, Польща, Латвія, Фінляндія є більш аграрними країнами, ніж промисловими, тому у них не бракує біомаси. У цих країнах 95% всієї електроенергії видобувається з біоенергетичної сировини. З огляду на всі досягнення нашої країни в АПК, можна з упевненістю стверджувати, що і в біоенергетиці Україна зможе зайняти передову позицію.
Топливные брикеты
У зв’язку з непростою політичною та економічною ситуацією в Україні, відсоток використання альтернативних джерел енергії значно виріс. В першу чергу, це пов’язано зі складними відносинами з Росією і вартістю газу. Тому Україна всіляко сприяє впровадженню нових технологій. Так, у Тернопільській області в селі Лосятин навчилися робити брикети з малини. Для цього засадили 40 гектарів землі, що необхідно для отримання 150 кілограм «малинових» брикетів щодня. Сировиною виступають стебла малини.

Собівартість подібних паливних брикетів становить 1 тис. гривень, а ціна реалізації – 1 тис. 800 гривень. «Малинові» брикети мають високий ККД, що дозволяє зменшити витрати на опалення практично на половину. Сільська рада та дитячий садок Лосятина вже перейшли на новий вид біопалива. У планах установка піролізного котла і в місцевій школі. Подібні інновації допоможуть жителям села Лосятин повністю позбутися від газової залежності.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.