Значне зниження вартості сонячної енергії

0
166


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів ( Ще ніхто не проголосував!)

Фахівці ОАЕ поспостерігали чергове зниження вартості відновлюваних джерел енергії, а саме сонячної енергії. За їхньою оцінкою це останнє падіння і далі ця галузь може вдало конкурувати з звичайної енергетикою, як скажімо, з вугільною. Це говорить про те, що ціни стануть набагато доступнішими.
В ОАЕ був проведений тендер на будівництво станцій електро – і водопостачання Дубая. Було висунуто пропозицію, у якому 1 кВт буде дорівнювати майже 3 центам. Варто відзначити, то поки це найвигідніша пропозиція, яка виграє навіть перед минулим рекордом на 15%.
Якщо порівняти з іншими країнами, наприклад, з США, то там така потужність буде коштувати 5 центів. При цьому в галузь включаються субсидії та податкові пільги уряду.
Звідси випливає, що за 2015 рік навіть вартість найдешевших пропозицій на ринку «зеленої» енергетики знизилася на 50%. Зараз це максимально низька ціна, яка була зафіксована. Однак є підозра, що такі показники будуть не довго існувати, тобто з часом вони цілком можуть ще впасти. На доказ цього виступає події на тендерах 2015, 2016 років, так і собівартість електроенергії в Дубаї.
Можна відзначити, що виробники сонячних систем для генерації енергії прагнуть бути серед престижних діячів даного ринку, що і стає причиною зниження цін. Проте важко припустити, як все це може закінчитися. Якщо згадати провал SunEdison Inc. – найбільшого розробника даних установок, то виникають сумніви з приводу очікуваного прибутку інших. Банки поглянули інакше на політику підтримки сфери ВДЕ.
Продовжуючи відстежувати падіння ціни на кіловат на годину, варто згадати 5,9 центів в Саудівській Аравії, які змінилися 0,04 центами.
Тепер спеціальна комісія піддає вивчення кожен проект, адже дуже важливо не втратити на сонячної енергетики, але зробити її популярною. Влада Дубая покладають великі надії на той проект, де вартість 1 кіловата на годину становить 3 центи. Побудувати таку станцію планують до 2030 року.
Отже, кліматичні умови ОАЕ вдало вписуються в проекти сонячних електростанцій, що цілком може підтримуватися і далі. Однак не слід забувати про багатьох факторах, які можуть впливати як позитивно так і негативно на ціну.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.