Зупинки в Лондоні забезпечуватимуть електроенергією будинки

0
370


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (2 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Сонячна енергетика – вид відновлюваних джерел енергії, який користується популярністю. Це яскраво  видно з сфер його впровадження. Завдяки багатьом розробкам, інколи, навіть, не дуже важливо, де встановлюються панелі. Вони можуть з нинішніми можливостями успішно функціонувати в будь-якому кліматі, при якій завгодно погоді і так далі.

Великобританія активно працює над тим, щоб забезпечити своїх громадян «зеленою» енергією. Лондон зробив деякі такі  заходи і в особі компаній Polysolar і Canary Wharf Group анонсував автобусну зупинку, забезпечену сонячними установками.

Об’єкт покритий спеціальним склом – прозорим фотогальванічним покриттям. За рахунок такої конструкції зупинка може генерувати потужність 2000 кВт. / годин протягом року. Слід сказати, що показник потужності говорить про те, що винахід цілком може забезпечити електроенергією звичайний будинок середніх розмірів в Лондоні.

Розробка належить, як було відзначено, Polysolar і Canary Wharf Group. Друга компанія при цьому спеціалізується на невеликих архітектурних формах, ландшафтній архітектурі, меблях для вулиці і так далі. Назва проекту Marshalls . Зупинка з сонячними елементами демонструє, як інфраструктура міста стає функціональнішою і практичнішою.

Крім того, що зупинка має металевий каркас, вона ще й має вилоподібний дах, щоб захищати людей від опадів.

Скло може генерувати енергію не тільки в сонячну погоду, але й в похмуру.

Створювану електрику буде направлено на енергозабезпечення всіх об’єктів, які  знаходяться поруч.

Таким чином, сонячна зупинка для автобусів дає чітке уявлення того, як фотоелектричне скло може успішно впроваджуватися в інфраструктуру міста. Тут же демонструється і прикладна спроможність розробок в області ВДЕ.

Можна не обмежуватися лише розглянутими конструкціями, оскільки в транспортній сфері існує чимало об’єктів, де можна пристосувати скло: тротуари, парки для велосипедистів, навіси в місцях електрозарядки і так далі. І немає ніякого шкідливого впливу на навколишнє середовище, та й архітектура не страждає.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.