Європа активно шукає альтернативную енергію

0
185


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів ( Ще ніхто не проголосував!)
alternatif-enerji-diyarbakir-diski-gunes-enerjisi

Компанія AALBORG CSP і датські теплові мережі (Brønderslev Forsyning) уклали контракт на будівництво і виробництво системи концентрації сонячної енергії потужністю 16,6 МВт. З її допомогою планується отримувати як теплову, так і електричну енергію, що мінімізує вуглецеві викиди в навколишнє середовище.

Система складатиметься з 40 рядів і 125 параболічних контурів. Розташується вона на площі 26,929 квадратних метрів. Параболічні жолоби будуть концентрувати сонячну енергію, відбиваючи промені на спеціальні приймальні труби, де рідина прогріється до 330 °C, що забезпечить можливість роботи турбіни для виробництва електроенергії. Також система вміє генерувати енергію для місцевих домогосподарств і при більш низьких температурах теплоносія.

Щоб отримати максимальну кількість енергії, надлишкове тепло планують направити в місцеву систему централізованого опалення, а електроенергія буде генеруватися в періоди максимального попиту на неї.

Зазвичай розробки в області концентрації сонячної енергії використовуються у пустельних місцевостях, де завжди багато сонця, але при інтеграції цих систем з іншими технологіями потенціал їх використання помітно розширюється. Тому їх намагаються застосовувати і в Європі – в Німеччині, Італії, Австрії, тобто в тих країнах, де добре розвинена інфраструктура центрального опалення. У деяких країнах такі системи сонячної енергії використовують для комбінованого виробництва теплової та електричної енергії. В умовах нестабільності світового енергетичного ринку, коли вартість різних видів палива досить істотно коливається, система концентрації сонячної енергії показує себе як стабільний і ефективний поновлюване джерело енергії. Для Європи, яка прагне диверсифікувати джерела постачань енергоресурсів, ця тема сьогодні стає дуже актуальною.

Запуск першої в світі системи, що концентрує сонячну енергію, інтегрованої з заводом, який функціонує на біомасі з органічного циклу Ренкіна, активно підтримується урядом Данії, а держфінансування забезпечує значну підтримку для розвитку цієї технології, яка може виявитися конкурентоздатною на експортних ринках.

Повне введення системи в експлуатацію заплановано у Данії на середину 2017 року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.