1168 тон біомаси з новорічних ялинок у Варшаві

0
202


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

PGNIG Termika повідоляє, що під час нинішнього проведення кампанії “Тепло з природи”, в якій на території Варшави збиралися святкові ялинки, вдалося зібрати аж 1168 тон біомаси. Це на понад 70 відсотків більше, ніж минулого року.

– Це наступний зелений рекорд столиці. Дуже нас радує відношення поляків, які цього року так охоче включилися в акцію. Я думаю, що нинішній результат збору це не лише ефект сприяючої кампанії, але також і змін, які відбуваються в екологічній свідомості жителів. Я маю надію, що ці добрі зміни продовжуватимуться – говорить Міхал Ольшевский, віце-президент Варшави.

Це було вже сьоме проведення кампанії “Тепло з природи”, реалізованої спільно міською управою Варшави і PGNiG TERMIKA. Завдяки співпраці з прибираючими фірмами і екологічній свідомості жителів Варшави післясвяткові дерева знову мають шанс повернутися до столичних квартир у формі зеленої теплової і електричної енергії.

Від січня зібрана рекордна кількість біомаси з ялинок. З доповідей PGNiG Termika зрозуміло, що було їх аж 1168 тонн, тобто на понад 70 відсотків більше, ніж минулого року. У 2015 році збір закінчився з результатом 685 тон біомаси.

– Це завдяки жителям Варшави ми отримали стільки біомаси з ялинок. Буде вона використана  Ec Siekierki. Таким чином, ми віддамо жителям Варшави зелену енергію – говорить Войцех Домбровский, Голова Правління PGNiG Termika.

Біомаса, яка була зібрана цього року достатня, щоб зробити 10 745 Гк тепла і обігріти майже 350 шістдесятиметрових квартир цілий рік. Така кількість дозволяє також вироблення 1 495 МВт зеленої електричної енергії, що вистачило б забезпечити роботу 4447 лампочок в 40 Вт впродовж року. Під час усіх колишніх проведень акції зібрані майже 3 500 тонн екологічного палива.

Як інформує PGNiG Termika, 100 тонни ялинок замінює 60 тонн вугілля, що порівнянно 920 Гк тепла і досить на обігрів 30 шістдесятиметрових квартир впродовж року. 60 тонни вугілля дають 128 мВ електричної енергії, тобто річного енергоспоживання для 50 сімей.

PGNIG Termika подає, що незабаром у варшавській Теплоелектроцентралі Siekierki введенна в дію буде котельна, пристосована виключно для спалювання біомаси. Нова інсталяція буде одним з основних пристроїв, що виробляють тепло і електричну енергію для жителів столиці. Котельна впродовж року зробить понад 125 тисяч МВт/ ч електричної енергії, а її робота посприяє до зниження викидів CO2 на приблизно 225 тисяч тон щорічно.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.