Альтернативна енергетика: огляд новин

0
172


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів ( Ще ніхто не проголосував!)

В кожній країні по-своєму борються з розвитком і популяризацією ВДЕ. Для когось це тільки початок шляху, а для кого-то вже певні рекорди і стабільність.

Індія та її сонячні панелі

Компанія Mahagenco розкрила не так давно свої плани, які має по відношенню до водойм. Вона планує використовувати їх для сонячної енергетики.
Панелі розміщуються над каналами, за рахунок чого відразу у держави утворюється ряд переваг:
зниження витрат, пов’язаних з будівельними роботами;
знижується втрата води.
В перспективі є задумка кооперуватися з іншими державними компаніями, щоб мобілізувати зусилля і в тих місцях, які належать державним органам.

Успіхи Литви в області ВДЕ

Четверта частина енергії, яка генерується в Литві, виходить з альтернативних джерел. План стимулювання виконано, причому раніше, ніж було заплановано.
До 2020 року була поставлена задача виробляти не менше 23% електроенергії з ВДЕ. Дане рішення сягає корінням у 2009 рік. Проте вже на завершення 2015 року показник досяг майже 25%. Лідером була вітроенергетика.
Потенціал «зелених» об’єктів – джерел енергії – так великий, що дозволяє забезпечити всю країну необхідним ресурсом і навіть залишаються надлишки.
Наступна щабель для Литви – збільшення кількості енергоспоживання, що означає його доведення до 27%.
Варто відзначити, що в даний час енергії з ВДЕ дешевшає, а ось атомна енергетика дорожчає.

Фермери говорять про плюси «зеленої» енергетики

У Казахстані фермери активно впроваджують у свою діяльність «зелені» технології. Цьому сприяє клімат в дуже значній мірі, що відбивається на появі вітро-сонячної електростанції.
Станція була спроектована і встановлена в досить далекому селянському господарстві. Місце це досить «глухе». Завдяки установці тепер тут є всі сучасні блага людства.
Перерв в роботі об’єкта фактично немає. Автор механізму – вчений з Казахстану. Причому він враховував можливості тієї кліматичної зони, де буде використовуватися винахід.
Таким чином, це дало можливість вирішити проблему віддаленості окремих регіонів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.