“Альтернативний” світ: приклади використання альтернативної енергетики

0
415


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Коли від брудного палива всі прагнуть відмовитися, то все більше уваги приділяється поновлюваних джерел енергії. Сонце, вітер, вода і багато іншого – відмінні альтернативи і за тривалий час існування цієї галузі з’явилися навіть дещо незвичайні приклади використання ВДЕ.

Вегас і офіс в Австралії

Недалеко від Лас-Вегаса розташувався об’єкт Айванпа, який збирає сонячну енергію. Виглядає це як майже 200 тисяч дзеркал, розташованих на значній за площею території. Вся енергія збирається в спеціальних вежах, де з’являється пара, що приводить у рух парову турбіну. Проект є значущим у сфері теплових установок.
Ще один приклад масштабних покриттів сонячною системою – офіс Docklands AGL Energy в Австралії (Мельбурн). Покриття сягає 20 тисяч кв. м, а потужність досягає 110 кВт•год електроенергії на рік.
Вегас має що показати світові ще й у сфері альтернативної енергетики. Сонячна станція Solar Array II Generatin Station – найбільша фотовольтаїчна система. Разташувалось все це на військовій базі, і станція здатна задовольняти майже всі місцеві потреби в енергії.

Уарзазат

У центральній частині Марокко розташувався сонячний завод, який повною мірою витягує повзу з прилеглої Сахари. Уарзазат – завод, який активно застосовує у своїй роботі фотовольтаїку.

Фотовольтаїчні панелі

У Берліні є будівля, яка замість фасадної плитки, покрите спеціальними фотовольтаїчними осередками. Даний матеріал здатний генерувати 25 тисяч кВт/год сонячної електрики в рік, яке спрямовується на потреби центральної електромережі.

Вітряні ферми

В Америці велике значення для зеленої енергетики мають вітропарки. Тут за 2015 рік саме даний напрямок вийшло далеко вперед у порівнянні з іншими видами ВДЕ. Так, там діє одна з найбільш великих ферм – San Gorgonio Pass Wind Farm.

Сімейна ГЕС

Проста сім’я змогла стати власником ГЕС в штаті Орегон. Автори проекту використовували канал Мадрас для цих цілей, який раніше не розглядався для подібних цілей. Станція генерує електрику з допомогою спеціального двигуна, а в подальшому об’єкт був викуплений Apple для енергопостачання власного дата-центру.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.