AUKW GAIA-ROSCH – ще одна невдала спроба знайти “безкоштовну енергію”

0
2210


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Мабуть з часів винайдення електрогенератора, людство намагалося знайти “безкоштовну енергію”. Не енергію сонця, вітру, води, та землі, які фактично треба просто “взяти”. А енергію, яка береться нізвідки. Яка не потребує нічого крім побудови “генератора” (прямо як сонячні панелі та вітряки).

Магнітні колеса, генератори під’єднані до електромоторів, і різного роду уловлювачі енергії космосу. Всі ці пристрої давно засіли в головах конспірологів, які вважають, що нафтові, вугільні, та магнати альтернативної енергетики просто вишукують та ліквідують авторів подібних винаходів. Але їх ніхто не вишукує і не зупиняє. Вони мають всі можливості довести, що їх винаходи працюють. Проблема лиш в тому, що жоден з винахідників “безкоштовної енергетики” не використовує свій власний винахід для забезпечення власної оселі електроенергією. Бо їх винаходи просто не працюють.

І на них можна було б не звертати уваги. Поки вони не почали намагатися заробити на довірливих людях.

AUKW або Auftriebskraftwerk

Цей пристрій винайдено “спеціалістами” швейцарської компанії GAIA-ROSCH. Його принцип роботи полягає у використанні закону архімеда, за яким сила що діє на тіло занурене у воду рівна масі витісненої ним води помноженій на прискорення вільного падіння. В ролі тіла використовується циліндр в середині резервуару заповненого водою. Циліндр заповнений водою має відємну плавучість й опускається вниз на дно резервуару. Внизу його наповнюють повітрям, витісняючи воду з циліндру. Тепер плавучий циліндр швидко піднімається вгору, де він випускає все повітря і знову тоне. Залишається тільки збільшити кількість циліндрів, з’єднати їх у карусель за допомогою ланцюга і під’єднати генератор.

Зовсім інша справа – це подача повітря в циліндри на дні резервуару. Компресор має бути достатньо потужним, щоб подолати силу архімеда, оскільки подане повітря очевидно витісняє воду. Але це не головна проблема. Якраз нею є закон сполучених посудин і тиск, що утворюється на дні подібного резервуару. Фактично компресор має бути потужності достатньої щоб стиснути повітря до тиску на дні резервуару.

Математична модель AUKW або Auftriebskraftwerk

Уявімо що в нас є циліндр об’ємом 1 м.куб. Сам циліндр невагомий, а вода не чинить супротив його руху. Висота резервуару нехай буде 80 м. В ідеальних умовах на таку глибину може закачати повітря стандартний промисловий компресор, що працює з тиском в 8 атмосфер. Циліндр даного об’єму з даної глибини піднімаючись виконає роботу рівну добутку прискорення вільного падіння на об’єм циліндру, на густину води і на висоту резервуару. 80*10*1*1000= 800 000 Дж або 222 Вт*год.

Для цього компресор потужністю 2000 Вт має стиснути повітря до 8 атмосфер. Типовий промисловий компресор зазвичай наганяє тиск в 8 атмосфер в ресивері на 50 л за 150 сек. А в циліндрі об’ємом 1000 літрів це займе 3000 сек відповідно. Що призведе до витрати 1667 Вт*год. Тобто з витраченої електроенергії повернеться трохи більше 13%. При цьому ми знехтували супротивом рідини й масою циліндру. До того ж, в ресивері тиск наганяється від нуля, а в даному випадку він завжди 8 атм, що дуже знизить продуктивність компресору.

SCAM

Буде дивом повернути хоча б 10% від витраченої енергії.

Чи мав би такий пристрій сенс якби він працював?

Якби Auftriebskraftwerk працював, то він би міг видавати стабільно до 5 кВт займаючи до 10 метрів квадратних простору. Він би був цілком безпечним та екологічним. Але непридатним для використання в сейсмоактивних регіонах. А також, дуже шумним через компресор, який до речі не є дуже надійним й буде потребувати ремонту або заміни майже кожний квартал.

В той же час, вітряки займають стільки ж місця і є набагато більш надійними. Вітрогенератори працюють десятиліттями. І з ними в порівняння не йде жоден з компресорів з їх кількома тисячами мотогодин ресурсу роботи.

Якби навіть Auftriebskraftwerk працював би, то виявився найменш надійним джерелом електроенергії.

З іншої сторони на ринку вже є джерело безшумної, дуже надійної, й безкоштовної енергетики. Цей генератор варто лише встановити і забути. І ним вже користуються тисячі українців. Цей генератор називається мала СОНЯЧНА ЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ або ВІТРОВА ЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ.

Десь тут під нами має бути джерело енергії.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.