Автобуси “Ikarus” на сонячних батареях

0
177


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Автобуси і тролейбуси – найбільш популярний громадський транспорт у великих містах Північної Кореї. В основному це машини угорської марки “Ikarus”, що залишилися ще з часів СРСР. При цьому тролейбуси вкрай ненадійні через зношеність контактної мережі,  автобуси потребують дорогог  дизельного палива. Однак транспортники на одному з підприємств портового міста Нампхо вирішили ці проблеми за допомогою сонячної енергії.

Вони встановили на даху кожної машини 32 панелі сонячних батарей потужністю по 100 Вт, які з’єднані з півсотнею конденсаторів. У свою чергу конденсатори живлять енергією компактні електромотори вагою всього 95 кілограмів. Залежно від типу кузова ці машини здатні перевозити від 70 до 140 осіб зі швидкістю до 40 км / год.

Варто зазначити, що свого часу схожа ідея була запропонована інженерами Індії, які розробляють вагони, на дахах яких встановлені сонячні батареї. У теорії вони повинні покривати до 15 % потреб поїзда в електричній енергії, принаймні на перших порах. При цьому  вироблена батареями під час стоянок поїзда енергія буде подаватися в національну мережу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.