Черговий успіх Solar Impulse в подорожі навколо світу

0
157


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів ( Ще ніхто не проголосував!)

У цей уїкенд літак Solar Impulse, який живиться виключно сонячною енергією, виконав черговий політ в подорожі навколо світу. Цього разу літак, пілотований швейцарцом Андре Борсхбергом Andre здолав відрізок 1,11 тис. км, стартувавши з Tulsa International Airport в Оклахомі і приземлився в Dayton International Airport в Огайо.

Solar Impulse стартував з Оклахоми 21 травня про 9: 56 місцевого (UTC – 4) часу. Політ тривав 16 годин і 34 хвилини. В цей час літак летів з середньою швидкістю 67,2 км на годину, знаходячись на максимальній висоті 6,4 км.

Місія Solar Impulse, після багатомісячної перерви, викликаної аварією акумуляторів і очікуванням на відповідні погодні умови, проходить без великих проблем, і планово літак реалізовує наступні етапи подорожі. До наступного пункту польоту, стартуючи з Огайо, Solar Impulse повинен полетіти, як тільки дозволить погода. Цього разу сонячний літак буде пілотованим Бертрандом Пикардом.

Solar Impulse головним чином виготовлений з вугільного волокна, а на його обшивці поміщено 17 248 сонячних елементів. Енергія, яка робиться ними, своевременон споживається четырьма двигуна, сила кожного з них складає 13,5 КВ або потрапляє до чотирьох батарей, об’єм кожній складає 38,5 кВ і завдяки ним літак може продовжувати політ вночі. Solar Impulse має вагу 2300 кг, тобто відповідає вазі порожнього легкового автомобіля, а її розмах крил складає 72 м і більше, як у величезному Боїнгу 747. Літак повинен летіти на середній висоті 5,8 тис.

метрів, зішвидкістюблизько 50-100 км/h.

Найважчим етапом, який Solar Impulse має ще перед собою, є переліт через Атлантику. Літак повинен закінчити переліт навколо світу приземленням в Абу Даби, звідки відправився у березні 2015 р.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.