Чи корисні електромобілі для навколишнього середовища?

0
204


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів ( Ще ніхто не проголосував!)

Всюди йдеться про альтернативні джерела енергії. Однак не все так гладко, як може здатися на перший погляд. Бажаючи повністю відмовитися від двигунів внутрішнього згоряння, люди забувають про те, що для цього доведеться в кілька разів збільшити вироблення електроенергії. Це в свою чергу може негативно вплинути на екологію. Таке міркування належить представнику Національного дослідницького центру «Курчатовський інститут».
Ланцюжок думок з цього приводу складається наступна. Якщо розглянути електромобіль, то його звичайно нині обговорюють дуже активно. Він актуальний для великих міст і служить альтернативою вихлопним газам. АЛЕ: якщо перейти повністю на електричну тягу, то доведеться збільшити потужності. А це і технічно, і фінансово досить складно.
Отже, де ж брати понад норми електрика? Атомна енергетика не викликає позитивних відгуків. Можна скористатися поновлюваними джерелами енергії, але і тут не завжди є можливість щось виграти.
Ті, хто створює електромобілі, виступають проти АЕС. У такому разі звідки черпати енергію? Якщо використовувати для цього вугільні або газові станції, то це може спричинити кислотні дощі. Китай – яскравий тому приклад. Поетом це явно не найкращий варіант.
На доказ недоліків китайського автопрому можна привести місто Сянгані. Він лідирує в масштабах всього світу закупівель електромобілів. Тут і вуглекислий газ в атмосферу прибуває в значних обсягах. Виходить, що зростає потреба в електростанціях заправки, а енергія приходить з вугільних ТЕС. Ось і кислотні дощі за всім цим ідуть.
Вчений інституту вважає, що масштаби альтернативної енергетики ніколи не зможуть справитися із запитами машин. Скажімо, ми переходимо на сонячну енергію. І тут виникають питання, де встановити сонячні батареї. Тут у міській середовищі їм часто знаходять застосування на дахах будівель. Для енергозабезпечення житлових приміщень цього цілком достатньо, але заводам треба набагато більше потужностей. Таким чином, ВДЕ – це звичайно відмінна тенденція в питаннях екології, але не ідеальне і можливе рішення.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.