Церква долучається до екологічної ініціативи

0
99


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів ( Ще ніхто не проголосував!)

Збереженням навколишнього середовища в нашій країні занепокоєні не лише урядовці, а й представники духовенства. На даний момент ініціативу у реалізації альтернативних проектів проявила греко-католицька церква.

Наразі стало відомо про конкурс, що проводиться для вірян. Переможці мають змогу отримати 21 000 гривень у якості виграшу на втілення екологічних проектів.

Конкурс, що отримав назву “Хочу! Можу! Зроблю!”, зчинив ажіотаж серед населення та згуртував вірян. За умовами конкурсу приймати участь можуть лише групи осіб (більше 3-х), учасники яких досягли повноліття. Обмеження за віком передбачають участь представників, вік котрих не перевищує 35 років. Зареєструватись для участі в конкурсі можуть віряни парафіяльних громад української греко-католицької церкви Львівської архиєпархії, Одеського екзархату та Кам’янець-Подільської єпархії.

Конкурс доволі масштабний і включає не лише проекти екологічного спрямування. Окрім екології, конкурсні програми можуть охоплювати освіту, дорожню безпеку та сімейні відносини.

Головними вимогами до проектів грантового конкурсу для вірян є:

  • актуальність ідеї;
  • реальність її втілення;
  • користь для суспільства та держави в цілому.

Конкурс за сприяння греко-католицької церкви передбачає у якості головного гранту 21 тисячу гривень. На першому етапі реалізації власного проекту переможці отримують 80 відсотків від суми. Ці кошти потрібно залучити до проекту впродовж встановленого часу. Слід зазначити, що усі фінансові операції потрібно проводити на безготівковій основі. Адже заключний етап роботи над проектом передбачає надання повної звітності грантодавцям. Організатори конкурсу зазначають, що сума гранту може не покрити усіх запланованих у кошторисі витрат. Тому переможці мають залучити фінанси з інших джерел.

Учасники мають зареєструватись на сайті організатора конкурсу та надати заповнені за вказаними правилами форми реєстрації проекту. Окрім того, має бути наданий розгорнутий кошторис проекту. Наприкінці конкурсу учасники підпишуть офіційні договори з грантодавцями.

Проекти переможців мають бути реалізовані до кінця листопада поточного року. Результати конкурсу стануть відомі наприкінці літа.

Дана ініціатива допоможе впровадити хоч і не масштабні, але дуже важливі проекти.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.