Ні для кого не є секретом те, що альтернативна енергія вартує немалих коштів. Але, якщо ми скажемо, що ви можете установити у себе вдома вітрогенератор за ціною айфону, чи повірите ви нам?! Можливо, ви скажете, що неможливо, але двоє братів родом з Індії змогли доказати зворотне. Ануп та Арун Джордж заснували стартап під назвою Avant Garde Innovations, головною спеціалізацією якого є виробництво вітряків для приватних домогосподарств. Вартість одного вітрогенератору складає 750 доларів США, а потужність – 3 кВт*год. Вітрогенератор має маленькі розміри та нагадує звичайний вентилятор, який кріпиться до стелі.

Ануп та Арун Джордж прагнуть подолати енергетичну бідність не тільки у власній країні, але й у всьому світі. Так, близько одного мільярду людей у цілому світі не користуються доступною енергією.

Домашній вітрогенератор братів Джордж можуть виробляти повністю безкоштовну електроенергію на протязі двадцяти років.
Індійська розробка вже визнали в світі та внесли до списку двадцяти найкращих розробок у галузі чистої енергетики в рамках Cleantech (Глобальна програма). Крім того, ООН включила індійський стартап до інвестиційного каталогу чистих джерел енергії, а розмір фонду склав 1 мільярд доларів США. Ще одним визнанням є запрошення на 7-у конференцію з чистої енергетики, яка проходить в Силіконовій Долині.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.