Електричний байк Carbo з найменшою в світі вагою надходить у продаж

0
73


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Фірма з Канади найближчим часом готова випустити в Сполучених Штатах пробну комерційну партію електровелосипедів Carbo. Творці складного електричного байка заявляють, що їхній винахід здатен стати транспортом «останньої милі». Це означає, що прямим призначенням такого велосипеда буде транспортування від автобусної станції до офісу або місця проживання. Іншими словами – електробайк стане відмінним помічником своєму господареві, коли потрібно швидко і без пробок дістатися до роботи чи з роботи додому. Раніше ми вже публікували інформацію про створення сонячного велосипеда компанією з Нідерландів.

Компанія-виробник позиціонує свій винахід як «електробайк з найменшою в світі вагою». Вага такого транспортного засобу становить 12 кілограм. Він укомплектований безщитковим мотором, потужність якого дорівнює 350 Ватт. Під сидінням електровелосипеда розташований блок накопичувача енергії, який знімається при необхідності.

електробайк CarboЯкщо зарядити байк повністю, то на такому «паливі» він здатний подолати шлях в 45 кілометрів. У разі, якщо господар інноваційного транспортного засобу зрідка буде докладати зусиль і крутити педалі, то відстань може збільшитися до 60 кілометрів.

На краудфандинговому майданчику виробнику електробайка вдалося вже зібрати близько 800 000 доларів. За словами представників компанії, електричний байк повинен бути легким, зовні привабливим, з довгим терміном служби, доступним. Саме ці вимоги до такого виду транспорту виробник виконує в повній мірі і підносить їх як основу своєї маркетингової кампанії.

Компанія має намір випустити моделі електробайка з однією і сімома передачами. Ті, хто першими мають намір придбати електробайк, повинні готувати 1199 доларів. Їм буде доступна модель, що має одну передачу. Якщо ж додати до вартості ще 100 доларів, то можна купити Carbo, що має 7 передач.

Вихід електричного байка на ринок запланований на квітень наступного року. Варто зазначити, що початкова сума в 50 тисяч доларів, необхідна для запуску проекту, вже перевищена більш ніж в десять разів.

Рама електричного велосипеда зроблена з вуглеволокна. Завдяки цьому він такий легкий. Крім того, слід особливо виділити наявність дискових гальм Tektro і покришок Schwalbe. У числі особливостей даної моделі електробайка також:

– USB-порт, який дозволяє заряджати телефони, планшети і т.д .;

– LED-дисплей, який розташований на кермі (він відображає всю необхідну технічну інформацію);

– можливість інтеграції з мобільним пристроєм;

– Bluetooth.

Зовні електробайк Carbo виглядає тендітним і витонченим. Це оманливе враження, адже транспортний засіб здатний витримати досить солідну вагу господаря. Електричний велосипед має кілька режимів руху, серед яких є режим «Спорт». В цьому режимі байк може розігнатися до 30 км / год при наявності помірного педального навантаження.

Електробайк Carbo в складеному вигляді чудово поміщається в середніх розмірів рюкзак. Він йде в комплекті з велосипедом. За функціональною складовою такий байк порівнюється з самокатом, тобто не обтяжує господаря великими габаритами, не створює незручностей, але при цьому дозволяє максимально комфортно дістатися до станції громадського транспорту і назад додому.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.