Електрокари вартістю 12000 євро із Болгарії

0
297


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)
Місто Пловдив (Болгарія) в найближчому майбутньому може стати центром впровадження новітніх технологій альтернативної енергетики. Тут планують розгорнути виробництво електромобілів, вартість яких в кінцевому підсумку складе € 12 000-15 000.
picture_navsegda-zabyt-o-benz_837_s1Популяризація електричних засобів пересування в світі активно набирає обертів. Фахівці передбачають у недалекому майбутньому «бум» електрокарів.
Єдине, що значно гальмує цей процес – це велика ціна інноваційних автівок.
Болгарські винахідники вирішили створити більш доступну модель електрокара. Провідний спеціаліст Асоціації електричних транспортних засобів Василів Камен зазначає, що на даному етапі відбувається створення прототипу першої моделі класу L-7. Дана модель стане першим болгарським електрокаром, який згодом буде представлений світовій спільноті.
На сьогоднішній день розпочато тільки перший етап створення електромобіля – його прототипування. Наступним кроком буде проведення робіт з планування конкретного продукту, який потрапить як на вітчизняний, так і на світовий ринки. Одним із головних завдань в процесі створення електрокарів буде пошук інвесторів для фінансової підтримки проекту.
6db368e2be9f61de985d979e7d8da667В передмісті Пловдіва, де планується розпочати виробництво болгарських електрокарів, налічується більше 110 автомобілебудівних підприємств.
Болгарія підтримує світову тенденцію щодо популяризації інноваційних засобів пересування. На даний момент в країні активно використовуються близько трьох сотень електромобілів, причому сто з них «проживають» в місті Софія.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.