Електромобільні тенденції в Україні: з Монако до Вінниці

0
276


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Авто, які працюють на паливі, не лише стали затратними для повсякденного використання. В першу чергу, вони забруднюють навколишнє середовище. Жителі українських мегаполісів особливо потерпають від загазованості повітря. Можливо, настав час переходити на екологічні види транспорту?

Перший український прототип електромобіля Synchronous

Князівство Монако намагається активно підтримувати різні енергозберігаючі ініціативи. У травні в країні відбувся потужне дійство – міжнародний форум-конференція, присвячений питанням відновлювальних джерел енергії та використанню екологічних видів транспорту. Наші українські дослідники також активно готувалися до події. У Монако вони представили перший вітчизняний прототип електромобіля Synchronous.

Автором розробки проекту є Electric Marathon International. Ця компанія щороку організовує ралі на авто, що працюють на енергії. Розробники створили концептуальний прототип електрокара. Модель електромобіля, яку назвали Synchronous, стала особливим і нестандартним рішенням в світі екотраспорту. Авто має привабливий зовнішній вигляд – яскравий корпус та панорамне тоноване скло, зручний салон з екоматеріалів. Synchronous може стати ключовим символом нової ери пасажирських перевезень для нашої країни

Машина має інноваційний двигун, який живиться енергією сонця з панелей, що вмонтовані на даху авто. Для міст і містечок, де щороку подорожують багато туристів – це гарна ідея для надання екскурсійних послуг саме у такому незвичайному і зручному для огляду місцевості авто. Synchronous може виконувати роль таксі та шатла для готельних комплексів.

Успіх вінницьких студентів

Вихованці вищого професійного училища №11 у Вінниці переробили автомобіль «Таврію», який працює на паливі, у справжній «зелене» авто.

Електромобіль вперше представили на регіональній виставці технічної творчості «Творча молодь Вінниччини» у кінці травня. За словами розробників ідеї, вони прагнули показати, що електрокар може успішно пересуватися самотужки. Це актуально для вінничан, адже відомо, що у місті працює вже близько п’яти станцій для заряджання автівок, що працюють на електриці. Інженер-механік навчального закладу Ірина Короленко розповіла також, що знадобився майже рік для такого переоснащення «Таврії», аби він працював на електромоторі та іонно-літієвому акумуляторі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.