Енергетичні менеджери на Одещині навчать місцевих жителів заощаджувати енергетичні ресурси

0
94


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів ( Ще ніхто не проголосував!)

На даному етапі розвитку альтернативної енергетики в Україні з’являються фахівці з енергоменеджменту, які виконують просвітницьку функцію. Основною їх метою є навчання населення енергозбереженню та економії. Зараз енергетичні менеджери розпочали активну роботу у місті Одеса. Спеціалісти у галузі енергетичного менеджменту в основному співпрацюють з муніципальними закладами та приватними підприємствами.

Енергоменеджер може не лише надати консультаційні послуги відносно можливого впровадження енергоефективних технологій, а й розробити конкретну програму заощадження ресурсів окремої організації. На сьогоднішній день наші співвітчизники проявляють підвищену зацікавленість у можливості зменшення витрат на енергоносії та їх обслуговування.

Енергетичні менеджери в даному питанні виконують освітню функцію, інформуючи населення про можливі варіанти застосування надбань альтернативної енергетики у побуті.

На Одещині питанням енергоефективності активно займається муніципальне енергетичне агентство. Дана організація займається проведенням енергетичних моніторингів споруд муніципальної сфери задля подальшої реорганізації енергозабезпечення та впровадження новітніх розробок. Завдяки розробленій ними системі «Енергобаланс» було проведено 7 енергетичних аудитів, які дозволили виявити області підвищених енергозатрат та впровадити міри по їх знешкодженню.

Одеське муніципальне енергетичне агентство займається підготовкою кваліфікованих кадрів у сфері енергетичного менеджменту,  які в майбутньому сприятимуть популяризації альтернативних джерел енергії і використанню їх як у виробничих масштабах, так і у побуті. Інформування населення щодо можливих способів заощадження та нових шляхів енергозабезпечення відіграє важливу роль у просуванні країни до енергетичної незалежності.

Одеське муніципальне енергетичне агентство розробило «План дій зі сталого енергетичного розвитку до 2020 року». Наразі ця програма вже прийнята та зроблені перші кроки до її реалізації.

Даний план передбачає зменшення отруйних викидів в навколишнє середовище на 20 відсотків протягом чотирьох років (починаючи з минулого року) на території Одеської області.

Наразі Одеса являється лідером серед міст України із впровадження енергоефективних технологій. Адміністрація міста активно підтримує та реалізовує проекти, що передбачають підвищення енергоефективності шкіл та дитячих садочків. Зараз у місті проводиться тендер на закупівлю першого електробуса, який стане символом екологічної ініціативи міста.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.