Енергетичний зліт 2022: США обіцяє ввести в експлуатацію 46,1 ГВт нових генеруючих потужностей

0
130


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Використання альтернативної енергії стало спасінням для світу. Екологічно чистий ресурс, доступний в безмежному обсязі, є оптимальним рішенням для живлення як дрібних приладів, так і найбільших об’єктів. З кожним роком кількість потужностей, що генерують чисту енергію, збільшується і 2022 не повинен стати винятком.

За прогнозами аналітиків в 2022 США планує ввести в експлуатацію 46,1 ГВт нових генераторів, причому практично 50% з них – працюючі на сонячній енергії (21,5 ГВт загальної потужності СЕС).

Крім сонячної енергетики, увагу було приділено й іншим варіантам альтернативних джерел струму. Так, частка вітрогенераторів у запланованому обсязі нових потужностей становитиме 17% (7,6 ГВт), а систем, що працюють на природному газу – 21% (9,6 ГВт).

Плани на майбутнє

Згідно з розрахунками фахівців, загальний приріст потужностей енергосховищ США складе 84%. Таких результатів вдасться досягти, у тому числі, завдяки будівництву двох нових енергоблоків у штаті Джорджія, здатних забезпечити 5% приросту електропотужності країни в 2022 році.

Міненерго США заявляє про повний перехід на чисту енергетику до 2035 року. Враховуючи темпи розвитку “зеленої” енергогалузі, досягти таких результатів цілком реально. На нові проекти розвитку сонячної енергетики у США у 2020 році Міненерго було виділено 130 мільйонів доларів. Ці кошти підуть на фінансування 67 проектів, спрямованих на впровадження штучного інтелекту у енерговиробництво та зниження вартості енергії сонячних електростанцій.

Прогнози з Wall Street: інвестиції, що приносять прибуток

Серед інвесторів з усіх куточків світу дедалі популярнішим рішенням стає покупка акцій компаній, що спеціалізуються на виробництві та експлуатації джерел відновлюваної енергії. Як сонячна, так і геотермальна енергетичні сфери розвиваються стрімкими темпами, що сприятливо позначається на загальному зростанні інвестицій у ці галузі промисловості.

Що купувати?

Стрімкий розвиток галузі – чудовий період для інвестицій та отримання прибутку. Аналітики рекомендують звернути увагу на декілька основних компаній, акції яких найближчими роками можуть стати “золотими”:

  • ChargePoint (CHPT) – одна з найбільших мереж станцій, що спеціалізуються на зарядці електрокарів та розміщені у всьому світі;
  • Clearway Energy (CWEN) – електроенергетична компанія, що працює в секторі традиційної генерації, що спеціалізується на створенні джерел відновлюваної енергії;
  • Darling Ingredients (DAR) – один із світових лідерів з виробництва екологічно чистих продуктів для фармацевтики, харчової промисловості, кормової, паливної галузей;
  • Ormat Technologies (ORA) – власник найбільших геотермальних активів у Неваді.
  • Варто звернути увагу на такі компанії, як First Solar (FSLR), SPDR S&P Kensho Clean Power ETF (CNRG), Sunrun (RUN).

Придбання активів на фондовій біржі США потребує серйозного розуміння ринкових тенденцій. Але з огляду на загальносвітовий перехід на чисту енергетику та плани однієї з найбільших економік світу на найближчі роки інвестиції в акції компаній відновлюваної енергії точно будуть прибутковими.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.