Gigafactory Тесла невдовзі буде обладнано сонячними панелями загальною потужністю близько 70 мегават

0
140


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Засідання інвесторів компанії Tesla зимою 2016 року стало початком розробки нового проекту. У найближчих планах компанії – розташування на даху фабрики СЕС, потужністю 70 мегават.

Співробітники компанії Тесла неодноразово говорили про те, що не планують  використовувати корисні копалини у якості палива. Наразі звернення до відновлюваних джерел стало цілком можливим. Задоволення потреб Гігафабрики Тесла у електроенергії забезпечуватиметься завдяки енергії сонця.

Гігафабрика Тесла являє собою цілком електричне підприємство. Вона функціонує без використання газу або продуктів нафтопереробної промисловості. Для забезпечення фабрики електрикою буде поєднано дахову СЕС з наземними сонячними установками.  Розробники сонячного даху стверджують, що їх установка не матиме аналогів у світі. Для порівняння: потужність найбільшої СЕС у Сполучених Штатах становить 10 мегават, а сонячна електростанція Гігафабрики буде в сім разів потужнішою.

Компанія Тесла на прикладі своєї фабрики демонструє можливість раціонального використання води у процесі виробництва та утилізацію відходів підприємства без шкоди для навколишнього середовища. Наразі Gigafactory отримує тепло для обігріву приміщень від виробничих процесів.

На виробництві встановлені спеціальні установки для очищення та повторного використання більше одного мільйона літрів води. До того ж, акумулятори виробництва компанії піддаються вторинній переробці.

 

 

Гігафабрика Тесла являє собою приклад промислово гіганта, що максимально прагне до збереження навколишнього середовища шляхом впровадження інноваційних технологій альтернативної енергетики.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.