Харків’янин розробив простий та доступний «гібридний теплогенератор»

0
314


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 2.00 з 10)

В минулій статті ми розповідали про сонячний концентратор харківського вченого Олександра Согоконя. Але на цьому винахідник не зупинився та розробив гібридний концентратор, який дозволяє отримувати електроенергію не тільки від сонця, але й вітру. Гібридний концентратор ідеально підійде для побутових справ. Можна відмовитися від бойлеру, отоплювати приміщення та готувати їжу, не спалюючи при цьому дороговартісне вугілля чи газ.
solnechnyi-koncentrator-sogokon-5
Винахідник стверджує, що винахід має бюджетну вартість та просту конструкцію. Конструкцію можна легко змонтувати та установити на даху чи балконі, що дозволить повністю відмовитися від послуг комунальних підприємств.

Зараз Олександр Согоконь з командою фахівців удосконалює створену конструкцію. Вони працюють над конденсатором енергії, який дозволить використовувати різний вид енергії. Влітку – це використання сонячної енергії, а восени – це використання енергії вітру. Крім вищезазначених функцій, винахідник стверджує, що прилад можна використовувати як електрогенератор. У випадку відсутності альтернативної енергії, конструкція має перемкнутися на центральне опалення.

Розробками харків’янина зацікавилися компанії із Словакії, Росії, Канади та Казахстану. В Канаді планують встановити сонячні концентратори в цілому районі. В Росії є перспективний проект екодому, де планується встановлення винаходу Олександра Согоконя. Компанії із Казахстану зробили передплату в розмірі 30% від вартості чотирьох кіловатних концентраторів. Як це не парадоксально, але в Україні подібні розробки не користуються популярністю.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.