Ініціатива мешканців Вінниці зі встановлення зарядок для електрокарів власними силами

0
99


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Кількість електричних автівок в Україні невпинно зростає. Єдиною проблемою є дуже мала кількість зарядних станцій. Не кожен власник новітнього транспортного засобу знає, де саме у своєму місті він може підзарядити електромобіль у разі необхідності. У місті Вінниця близько трьох десятків електричних автомобілів. Зважаючи на недостатню кількість доступних зарядок, вінничани почали активно розвивати інфраструктуру власними силами. Активістка Селезньова Ірина сумісно з групою власників електрокарів вирішили ініціювати облаштування зарядних станцій у Вінницькій області та двох сусідніх без допомоги держави.

Пані Ірина зазначає, що електрична автівка – це розумний та оправданий вибір.

По-перше, такий транспорт не потребує постійного обслуговування у сервісі та заміни деталей на регулярній основі. По-друге, електрокар не споживає дорогий бензин, економлячи левову частку сімейного бюджету. По-третє, електромобіль не має шкідливого впливу на довкілля, що на сьогоднішній день дуже важливо.

Наразі завдяки Ірині Селезньовій та її однодумцям з’явилися вже 13 станцій. Активісти встановили їх за гроші з власного гаманця. Посильну допомогу ініціативній групі оказують місцеві приватні підприємці. Вони надають у користування спеціально відведені місця, на яких і облаштовують зарядні станції. Власники електрокарів можуть користуватися зарядками абсолютно безкоштовно. Підприємці, що надали місця для станцій оплачують електроенергію, яка використовується, самостійно. Така взаємодія вигідна обом сторонам. Адже для підприємців такі станції представляють собою пасивну рекламу.

Електрокар заряджається близько трьох годин і за цей час власник може відвідати заклад, у якому встановлено зарядну станцію, тим самим принісши додатковий дохід.

Окрім того, електромобілі привертають увагу перехожих і відповідно збільшують потік клієнтів ресторану чи магазину.

Ініціативна група на чолі з Іриною Селезньовою не планує зупинятись на досягнутому. Активісти стверджують, що відповідальність за темпи розвитку нашої країни у сфері альтернативної енергетики лежить частково і на громадянах. Українці вже мали нагоду побачити вигоду від встановлення сонячних електростанцій та теплових насосів приватного вжитку. Електрокари – це нова тенденція, що дозволяє заощадити кошти і зберегти природу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.