Інноваційні Українські кріплення для сонячних панелей

0
516


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Найпопулярнішими на ринку на даний момент є сталеві і алюмінієві кріплення для сонячних батарей. Основна причина вибору таких кріплень – це міцність та ілюзія надійності. Якщо металеве, то простоїть набагато довше будь-якого іншого матеріалу. Але реальність дещо інша.

Сталеві та алюмінієві кріплення сонячних панелей піддаються впливу перепадів температур і опадів. Вони розширюються під дією тепла і стискаються в холодну погоду. Також вони підвищують ймовірність влучання блискавки в столи сонячних панелей, що з високою ймовірністю може вивести з ладу всю батарею. Особливо вразливі металеві конструкції поблизу моря. Морський бриз значно прискорює корозійні процеси.

Звичайно, металеві кріплення можна захистити фарбою або спеціальним покриттям, яке зменшує їх нагрівання на сонці й запобігає корозії. Також їх можна вкрити діелектриком. Але це значно підвищує ціну конструкції.

Полімерні кріплення для сонячних панелей

Полімерні кріплення для сонячних панелей

Сьогодні є вдостать матеріалів, які не поступаються сталі або алюмінію по міцності й зносостійкості. Цими матеріалами є поліаміди, полікарбонати, поліпропілен та поліацеталь. Ці матеріали по своїм властивостям не поступаются металам, але мають в рази більший строк служби, меншу масу та є діелектриками. Особливої уваги в даному сегменті заслуговують композитні матеріали.

Кріплення сонячних панелей з композитних матеріалів

Надійні, довговічні, легкі й недорогі композитні кріплення розробила Українська компанія ТОВ РС-ПРОЕКТ. Кріплення складаються з композиту поліацеталю з додаванням піску та алюмінієвої стружки, а також з додавання вторинної сировини. Такий матеріал має високу твердість, абсолютно не піддається корозії і впливу перепадів температур. Він є не потребує діелектричного захисту. Більше детальніше на сайті https://rs-project.org

Перевагою кріплень RS є їх легкість й простота монтажу. Свердління зведено до необхідного мінімуму, як і використання болтових з’єднань. Такі конструкції не потребують зварочних робіт, як деякі металеві. Необхідно тільки закріпити основу на даху, а на неї вже встановити сонячні панелі й притиснути їх фіксаторами. Така конструкція легко розширюється або демонтується при необхідності.

Надзвичайна легкість монтажу кріплень РС-Проджект
Надзвичайна простота монтажу

Попри легкість, композитний матеріал добре захищений від механічних пошкоджень. Його важко розрізати ручним інструментом, що захищає панелі від крадіжки і пошкоджень різного роду.

Для чого використовуються композитні профіль і кріплення?

Використання композиційних полімерних матеріалів є дуже поширеним і не обмежується тільки СЕС на дахах приватних будинків. Профільні конструкції з композитного полімеру відмінно себе показують при монтажі СЕС не землі, а також встановленні навісів над парковками, будівництва дахів комерційних і житлових споруд, зборі різного роду сендвіч-панелей, зведені альтанок і будівництві швидкомонтованих конструкцій різного призначення.

Підсумовуючи

Композиційний поліацеталь з домішками піску й алюмінієвої стружки є матеріалом майбутнього з наступними перевагами:

  • Висока міцність на рівні зі сталью.
  • Маса профілю і кріплень в 2 рази менше, що значно пришвидшує й зменшує вартість, як транспортування так і монтажу.
  • Матеріал не піддається корозії, температурному впливу. Є діелектриком.
  • Легко фарбується.
  • Матеріал придатний до здачі на переробку.
  • Виготовлено в Україні.

Наявність такого матеріалу ставить під сумнів необхідність використання важкої й дорогої сталі або алюмінію. Адже є матеріал, який випереджає метали по майже всім показникам.

Встановлення RS-кріплень сонячних панелей на даху.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.