Інтернет компанії також переходять на альтернативну енергетику

0
244


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Інтернет, як відомо, існує не тільки в ефірі. Його інфраструктура – це велика мережа, що складається з центрів обробки даних (серверів), які активно споживають електроенергію. У 2010 році на них припадало 2% від загальної витрати всієї американської електроенергії, а значить, і 2% викидів в атмосферу, які призводять до змін клімату. Здається, 2% – не так багато, але це і не мало. Якщо ми сподіваємося зробити наш світ чистішим, настав час придивитися і до витрат енергії на інтернет.

6_776Одне добре: інтернет вже близький до остаточного переходу на відновлювану енергію. Провідні компанії починають бачити переваги саме поновлюваних джерел електроенергії: підключаючи до них сервера, вони доводять свою відданість міжнародним зобов’язанням в сфері захисту навколишнього середовища і при цьому не так уже й переплачують за це. А головне, поновлювані джерела на сьогоднішній день цілком можуть гарантувати безперебійні та передбачувані поставки електроенергії.

У багатьох штатах, особливо в Техасі і Каліфорнії, ціни на електроенергію з відновлюваних джерел стали вже цілком конкурентоспроможними. Ті, хто користується чистою енергією, захищені від стрибків цін на електрику, вироблену по-старому. Недавній приклад: в липні Hewlett Packard заявила, що протягом найближчих 12 років буде забезпечувати всі свої техаські сервери за рахунок електроенергії від вітряків, одночасно знижуючи вартість їх експлуатації. Ми співпрацюємо з Hewlett Packard Enterprise і дев’ятьма іншими ІТ-компаніями і разом сподіваємося створити інтернет, працює цілком на чистій енергії.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.