Мексиканці готують з кактусів їжу і добувають електроенергію

0
526


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів ( Ще ніхто не проголосував!)

Давно відомо всьому світу, що в Мексиці одним з найпопулярніших продуктів є кактус. З цієї рослини мексиканці роблять солодощі, алкогольні напої та готують різні страви традиційної кухні.

З недавнього часу кактусу знайшли зовсім інше застосування, яке полягає в отриманні електрики. Вчені з національного інституту сільського господарства зробили відкриття у вигляді спеціальної технології, яка дозволяє отримати біогаз з кактуса.

fvofijofgjoeghjfПодальший процес полягає в спалюванні газу для отримання електроенергії. Так як Мексика має досить широку сировинну базу у вигляді даної рослини, новий напрямок альтернативної енергетики в рамках країни є перспективним.

Процес отримання біогазу з кактуса включає в себе кілька нескладних етапів:

– подрібнення рослин;

– змішування отриманої маси з гноєм;

– процес варіння в котлі з подальшим виділенням газу.

Показники продуктивності даного процесу досить високі: з 1 тонни подрібненого висушеного кактуса можна отримати близько 600 кубометрів біогазу, при спалюванні якого здатне виробитися понад 900 кВт/год електроенергії.

Реалізація проекту відбувається за фінансової підтримки компанії з штату Ідальго. Використання такого палива дало можливість заощадити більше 35% грошей, що виділяються компанією на електрику для власного виробництва цементу. За попередніми підрахунками цементної компанії знадобиться приблизно 100 мільйонів рослин для забезпечення потреб виробництва. Керівництво фірми планує організувати вирощування кактусів, створивши при цьому додаткові робочі місця для місцевих жителів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.