Місто Покровськ Донецької області силами тутешньої влади обладнають тепловими насосами та котельнями, що працюють на біопаливі.

0
186


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів ( Ще ніхто не проголосував!)

Невелике містечко на Донеччині почали обладнувати альтернативними тепловими установками з метою обігріву бюджетних закладів.

 

Наразі планується встановити в місті 15 твердопаливних котлів, замінивши ними газові, які до сьогодні функціонували у котельнях.

Місто має населення близько 75 000 жителів та являється районним центром. Очільник міста Требушкін Руслан стверджує, що реалізацією проекту з впровадження енергозберігаючих технологій містяни завдячують обладміністрації та губернатору.

Енергозберігаюча програма була запущена завдяки коштам, які «знайшли» у бюджеті міста після ряду реформ, що мали на меті децентралізувати владу. Таким чином, 36 округів отримали на свої потреби 600 000 гривень кожен. Частина коштів була витрачена на проведення ремонтних робіт дорожнього покриття та реставраційні заходи. Решту грошей було вирішено вкласти в модернізацію міста шляхом впровадження енергозберігаючих технологій. Програма має кілька етапів:

  1. Утеплення будівель шляхом заміни віконних склопакетів та дверей.
  2. Будівництво теплових насосів та твердопаливних котелень.

Перший етап реалізації проекту вже на стадії завершення. На даний момент розпочато другий етап, а саме – монтаж теплових установок.

Згідно плану, твердопаливні котельні будуть споживати в якості палива брикети з відходів деревообробної промисловості та безпосередньо дрова.

Дитячі освітні установи та лікарні тепер зможуть скоротити свої витрати на тепло майже в півтора рази. Голова міста зазначає, що за попередніми підрахунками економія за опалювальний сезон завдяки програмі енергозбереження має скласти не менше десяти мільйонів гривень.

Також до програми реконструкції міста включили заходи з озеленення. Планують очистити пустирі та сквери від занедбаних рослин і насадити економічно та екологічно корисних дерев. Під дане формулювання підпадає фундук, ліщина та інші горіхові дерева. По-перше, вони прикрасять парки. По-друге, місто отримає додатковий дохід від продажу горіхів.

Голова міста запевняє, що проведені заходи – це тільки початок нового життя Покровська. У плани адміністрації входять ще багато проектів, які найближчим часом почнуть реалізовуватись та робити життя містян якісно новим та комфортним.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.