Найбільша сонячна ферма побудована в Південній Америці

0
296


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)
On 140 acres of unused land on Nellis Air Force Base, Nev., 70,000 solar panels are part of a solar photovoltaic array that will generate 15 megawatts of solar power for the base. (U.S. Air Force photo/Airman 1st Class Nadine Y. Barclay)

У Чилі побудована найбільша на південноамериканському континенті сонячна ферма, потужність якої складає 160 МВ. Незабаром це досягнення можуть поліпшити наступні величезні ферми, які будуються в Чилі, а також в інших країнах регіону.

Найбільшу сонячну ферму побудували в чилійському регіоні Antofagasta. Інвестицію з назвою Finis Terrae реалізував італійський енергетичний концерн Enel за посередництва свого місцевого союзу Enel Green Power Chile. Інвестиція коштувала 270 млн USD.

Чилі – це одне з найкраще всього нагрітих сонцем місць на світі , в додаткові вигоди дає відносно велика висота. Таке ж враження справляє і поданий через Enel прогноз річного виробництва  енергії. Ферма Finis Terrae повинна виготовляти щорічно 400 ГВт електричної енергії, що відповідає запитам майже 200 тис. чилійських домашніх господарств.

Як подає в повідомленні союз Enel, енергія з цієї сонячної ферми продаватиметься в мережу на підставі довгострокової угоди PPA.

Enel володіє вже в Чилі поновлюваними джерелами енергії із загальною потужністю близько 880 МВ, з чого 364 МВ – це вітрові ферми, 430 МВ – це сонячні ферми, а 92 МВ – це гідроелектростанції. В процесі реалізації є проекти з потенціалом 300 МВ. Серед них є проект першої на континенті геотермальної електростанції, потужність якої досягне 48 МВ.

Бум на сонячну енергетику в Чилі повинен призвести незабаром до побудови ще більших ферм. Наступного року електростанцію з потужністю 196 МВ хоче ввести в експлуатацію в цій країні іспанська Acciona. Ферма, розташована на площі  280 гектарів, повинна коштувати 343 млн доларів.

Ринок сонячної енергетики в Чилі двпродовж екількох років переживає період швидкого розвитку. Сприяє цьому політика чилійської влади, яка у ВДЕ бачить шанс на вирішення енергетичних проблем країни, яка володіє недостатніми виробничими силами, а також недостатньо розвиненою передатною мережею.

Схожий напрям вибирає зрештою влада інших країн в регіоні – Бразилії, Уругваю і Аргентини. Аргентинська влада оголосила організацію аукціону, в якому братимуть участь девелопери ВДЕ. До розділення в аукціоні, запланованому на вересень ц.р., є потенціал в 1 ГВ. Уряд у Буенос-Айресі оцінює ціну інвестиції на 2 млрд. доларів США.

Цілеспрямовано  Аргентина хоче мати до року 2025 потенціалВДЕ  на 10 ГВ, з чого 3 ГВ мають бути предметом аукціону в найближчі два роки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.