Німеччина впевнено крокує до вершин енергоефективності.

0
158


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Дуже довгий час людство йшло до відкриттів в області «екологічної» енергетики. В сучасному світі вже нікого не здивуєш сонячними панелями і іншими дітищами наукового прогресу. Наука не стоїть на місці, тому використання інноваційних джерел енергії набуває нових масштабів.

Розробники новітніх технологій в галузі альтернативної енергетики з Німеччини не розмінюються на дрібниці. Якщо вже й говорити про енергоефективність, то не в масштабах квартири, а в масштабах цілого селища. Мабуть, виходячи з цих міркувань, винахідники вирішили втілити в життя ідею зі зведення найбільшого в усьому світі житлового поселення, побудованого за принципом пасивної обителі.

Хайдельберг ( так його творці нарекли) буде відрізнятися цілісною енергоефективністю. По всьому периметру цієї, грандіозної за своїм значенням, будівлі будуть розташовуватися панелі сонячних батарей.

У житловому комплексі планується повністю обладнати квартири різних габаритів для різних за чисельністю сімей. Всього буде створено понад 160 квартир.
Селище буде повністю себе забезпечувати електроенергією. Крім сонячних панелей, дизайнерська компанія, що займається розробкою візуальних аспектів проекту, задалася метою озеленити комплекс. Планується установка вертикальних садів і озеленення дахів будинків, що буде активно сприяти виробленню необхідного жителям кисню. Помічником у цій нелегкій справі стане спеціальна фарба, що покриває більшість поверхонь у поселенні. Вона буде перетворювати оксиди азоту на речовини, що не несуть ніякої шкоди ( нітрати). При цьому буде відбуватися вироблення кисню.

Житловий комплекс Хайдельберг – це втілення екологічності, загальнодоступності, впровадження інноваційних технологій в реальне життя та їх результативності. Повністю завершити проект планують до 2017 року.

Раніше, в країнах Європи робилися спроби звести житлові споруди, які самі забезпечать себе електроенергією. Яскравим успішним прикладом цих прагнень став енергоефективний багатоквартирний будинок, розташований в Лос-Анджелесі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.