Новий рекорд сонячних модулів

0
221


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Ще декілька років тому чималою подією в галузі ВДЕ було досягнення ефективності ланки сонячної панелі на рівні вище 20 відсотків. Сьогодні ефективність значно вище 20 відсотків досягається цілим сонячним модулем. Безперечним лідером в цій сфері є SunPower, який швидко наближається до позначки  25 відсотків.

Американський виробник сонячних модулів SunPower поінформував про досягнення нового рекорду ефективності  кристалічного сонячного модуля на рівні 24,1 відсотків. Рекордний результат підтвердило американське федеральне агентство National Renewable Energy Laboratory (NREL).

Для тестів використано модуль, поверхня апертури якого склала  11310,1 см. кв.. Завдяки ефективності  на рівні 24,1 відсотків досягнуто ефективність в 272,5 В.

Це результат, кращий від попереднього рекорду, встановленого  SunPower в лютому цього року,  тоді він склав 22,8 відсотків. В обох випадках використано архітектуру модулів SunPower у версії з назвою X -Series.

Поки що рекордний результат на рівні 24,1 відсотків досліджено на модулі, виконаному в лабораторії. SunPower гарантує  однак, що виробляє вже модулі з ефективністю  на рівні попереднього рекорду, представленого  декілька місяців тому.

У минулому році SunPower побив ще один  рекорд ефективності – цього разу щодо  ланки сонячного модуля. На виробленій  фірмою  з Каліфорнії широкоформатній ланці зафіксовано ефективність в  25,2 відсотків.

SunPower в повідомленні на тему нового рекорду ефективності  сонячного  модулязазначає, що модулі з серії SunPower X -Series дають аж на 70 відсотків  вищого прибутку  енергії в 25-літньому періоді експлуатації, порівняно з доступними на ринку модулями ефективністю в 15-18 відсотків.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.