Новітні транспортні зупинки, які будуть облаштовані сонячними панелями і матимуть систему обігріву, з’являться в Миколаєві

0
169


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Місто Миколаїв незабаром обзаведеться інноваційними зупинками, які мають обладнати сонячними панелями, спеціальною системою обігріву і «червоними кнопками», якими громадяни можуть скористатися для виклику відповідних служб при виникненні загрози життю або здоров’ю. Також новітнім зупинкам планують надати доступ в Інтернет, що зробить процес очікування транспорту більш комфортним.

 

Фірма CLA Urban International із Сполучених Штатів наразі розробила проект, який передбачає встановлення 2-х пробних «розумних» зупинок найближчим часом. Голова міської ради Сенкевич Олександр зустрівся з представниками американської компанії і ознайомився з деталями реалізації проекту в Миколаєві.

Розробники даного проекту повідомляють, що бокові огорожі і дах новітньої зупинки будуть постійно підігріватися і утримуватися на певній температурній позначці, що значно поліпшить умови очікування транспорту пасажирами в осінньо-зимовий період. Тривожна кнопка підвищить показники безпеки, адже кожен громадянин зможе швидко викликати поліцію при надзвичайних обставинах. Додатково зупинки обладнають системою відеоспостереження.

Передбачається, що «розумні» комплекси будуть повністю автономними в плані енергозабезпечення. Сонячні батареї будуть генерувати електроенергію, якої буде цілком достатньо для функціонування зупинки навіть за хмарної погоди. Освітлення зупиночних комплексів буде світлодіодним і також живитиметься від сонячних батарей.

Зараз проект знаходиться на стадії розробки. Якщо пілотні зупинки будуть успішно функціонувати, компанія CLA Urban International має намір продовжити впровадження подібних комплексів у Миколаєві за умови спільного з адміністрацією міста інвестування проекту.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.