Одяг на сонячних батареях – ноу-хау від українського дизайнера

0
201


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів ( Ще ніхто не проголосував!)

Майстер із Козельця створює одяг майбутнього. Дизайнерська історія Юрія Вульвача розпочалася ще три десятиліття тому. Чоловік має освіту радіоінженера, але створення футуристичного гардеробу йому більше до душі.

Дизайнер окрім створення одягу ще й влаштовує шоу, які додають особливого шарму його модним показам. Юрій вже неодноразово демонстрував альтернативний одяг мешканцям та гостям Києва.

Спеціальну освіту з пошиття одягу чоловік не отримував. Усі уміння набув самотужки. На початку свого модного шляху він використовував у якості підручників журнали та інші періодичні видання, що містили викрійки. Далі він почав створювати унікальні предмети одягу за своїми власними кресленнями.

одяг із сонячними батареямиЮрій стверджує, що пошиття одягу дуже добре стимулює розумову діяльність. Перші моделі гардеробу він створював з тих матеріалів, які були під рукою. Чоловік брав до рук шматок шкіри та розмірковував, як зробити викрійку таким чином, аби матеріалу вистачило. Просто придбати готову викрійку Юрієві було не цікаво.

Одяг козельського майстра демонструє інтереси нинішнього суспільства. Остання колекція Юрія вразила неординарним підходом та використанням новітніх тенденцій. Дизайнер створив одяг та аксесуари і доповнив їх сонячними батареями. Колекція також була прикрашена світлодіодами для більшої видовищності. Раніше ми вже публікували матеріал про зарядні пристрої, які поповнюють батарею гаджетів дистанційно.

Юрій Вульвач зазначив, що такий одяг та аксесуари дозволяють заряджати мобільний телефон або іншу невелику техніку прямо під час прогулянки на вулиці. Якщо на подвір’ї сонячна погода, то такий гардероб дозволить зекономити на споживанні електроенергії.

Дизайнер зауважив, що сонячні батареї, вмонтовані в одяг, мають потужність близько двох ватт. Такої кількості енергії буде достатньо аби повністю зарядити мобільний телефон впродовж години. Тільки є одна умова – висока сонячна активність.

На одязі присутні і світлодіоди. Вони під час прогулянки на сонці блимають. Окрім того, весь новаторський гардероб є речами-трансформерами. Наприклад, спідниця може перетворитись на портупею, якщо її відстібнути.

Юрій Вульвач також створив модернізовані вироби із хутра. Ця частина колекції ще перебуває на стадії пошиття, але своїми ідеями дизайнер вже ділиться з товариством. Юрій має намір обладнати шуби сонячними батареями та спеціальними системами обігріву. Такий одяг буде заряджати гаджети та зігрівати навіть в найлютіші морози.

Цікавими є аксесуари з колекції майстра. Особливу увагу модниць завоювали сумки із сонячними батареями. Така сумочка в хмарний день буде грати роль практичного та неординарного аксесуару, а в сонячну днину стане мобільною сонячною станцією. Сумочку модна покласти на стіл, куди падають сонячні промені, і поки ви будете насолоджуватись чашечкою кави, ваш телефон або павербенк зарядиться.

Донька дизайнера усіляко допомагає батькові в просуванні власного бренду. Вона вигадує цікаві ідеї для фотосесій та показів одягу.

На даний момент Юрію Вульвичу 54 роки. Чоловік активно знімається в кіно та рекламних роликах. Зараз дизайнер починає підготовку нової колекції одягу, яку планує демонструвати у Сполучених Штатах.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.