Passivhaus – повністю енергонезалежний будинок із мінімальними втратами тепла

0
317


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів ( Ще ніхто не проголосував!)

Не так давно група дизайнерів Bere architects представила на суд широкої громадськості найперший на території Туманного Альбіону будинок, повністю створений з екологічно чистих матеріалів, з дотриманням сучасних вимог по енергоефективності. Архітектори назвали його «Модриновий будинок».

imagesПримітно, що дана житлова споруда оснащена не тільки сучасними системами «зеленого» енергозабезпечення, такими, як сонячні батареї, але і пасивним захистом від необґрунтованих енерговитрат. Тобто стіни будинку надійно покриті теплоізоляційними елементами, а всередині нього працюють ефективні системи вторинного використання тепла і забезпечення відповідної якості повітря.

Як повідомляється, англійським архітекторам вдалося створити справжнє диво герметизації, що набагато перевершує існуючі будівельні норми і стандарти.

скачанные файлыНагадаємо, що за існуючими на сьогоднішній день нормам, герметичність будинку, який належить до категорії Passivhaus (енергозберігаючих), повинна бути не менше 0,6 в годину при існуючому тиску в 50 Па. При цьому виміри показників герметичності «Модринового дому» проводив Пол Дженнінгс, який вважається авторитетним фахівцем у цій галузі.

В результаті проведених ним вимірів виявилося, що декомпресія будинку склала 0,17 на годину, при стандартно прийнятому тиску в 50 Па. І це є найкращим результатом тестування для окремо розташованих будинків у всій Англії. А її середній показник склав 0,197 на годину.

Даний будинок був показаний на виставці Eisteddfod, що проходить в Уельсі і був справжнім прикладом реалізації всіх найостанніших «зелених» технологій в будівництві.

Слід сказати, що інтерес в Європі до енергозберігаючих Passivhaus на сьогоднішній день росте небувалими темпами, що можна пов’язати з збільшенням витратами на оплату традиційних енергоносіїв. Нарешті це віяння добралося і до Великобританії.

Представлений на виставці будинок обладнаний трьома просторими спальнями, надійно ізольованими стінами, а також величезними вікнами, що виходять на сонячну південну сторону. Такий захід дозволяє жителям будинку і взимку і влітку отримувати достатню кількість природного світла.

Після закінчення роботи виставки один з авторів проекту Гарет Девіс повідомив, що вельми задоволений отриманими результатами.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.