Покинуте золоте родовище Австралії перетвориться на джерело енергії

0
159


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів ( Ще ніхто не проголосував!)

Вчені з Австралії знайшли нове застосування площі колись найбільш відомого родовища з видобутку золота під назвою Кідстон. Після проведення ряду досліджень було прийнято рішення встановити на даній території змішану систему акумулювання енергії. Вперше у світовій практиці австралійці об’єднали гідроакумулюючу систему з електростанцією, що працює від сонячного випромінювання.

По закінченню строку експлуатації золотих рудників, на їх території утворилися дві великі воронки глибиною більше трьох сотень метрів. Саме вони і будуть використані для забудови.njjjj

У даний момент частина проекту у вигляді електростанції вже активно реалізовується. Введення її в роботу заплановано на кінець наступного року. Електростанція буде мати передбачувану потужність близько 40-50 МВт. Її будівництво потребувало $100 мільйонів. Електрики, яка зможе генерувати дана електростанція, буде цілком достатньо, щоб забезпечити 30 тисяч домашніх господарств.

Після закінчення будівництва електростанції планується проведення робіт по створенню гідроакумулюючої станції, яка зможе збагатити мережу на більш ніж 2 тисячі МВт/годин електроенергії. Для роботи станції будуть використовуватися відсіки, що знаходяться на різних висотах і мають сполучення між собою для перекачування води. Принцип дії пристрою полягає в наступному: вода, протікаючи з одного резервуару в інший, приводить в дію турбіну, що виробляє енергію. Вода переміщується в даному випадку без сторонньої допомоги завдяки різниці у висоті розташування відсіків. Закачуватися у верхній резервуар вона буде за допомогою спеціальних насосів.

kjjjjПредставники компанії-забудовника Genex повідомляють, що реалізацію даного проекту значно полегшує наявність кратерів і пристосувань, що залишилися від родовищ, включаючи лінії електропередач, які будуть використані повторно. Будівництво нового виробництва на місці старого дозволило заощадити мільйони доларів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.