Порівняння використання малих вітрогенераторів і сонячних батарей у приватних будинках

0
496


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Із зростанням цін і надмірному використанні ресурсів, окремі домогосподарства починають відчувати потребу стати більш незалежними у їх використанні енергії. Як результат, використання відновлюваних джерел енергії для приватних будинків стало більш важливим, ніж коли-небудь раніше.

Сонячна і вітрова енергія найбільш перспективні, все більше і більше сімей обирають їх в якості альтернативи. Тим не менш, один розмір не підходить для всіх, і є багато речей, які слід брати до уваги, перш ніж зробити вибір на користь використання ВДЕ у себе вдома. У цій статті ми спробуємо обговорити основні плюси і мінуси обох сонячних і вітряних енергетичних систем в приватних будинках.

Малі вітряні турбіни для приватних домогосподарств

Давайте почнемо з сили вітру. На відміну від промислових турбін, малі (або житлові) вітрові турбіни для приватних домогосподарств є відносно идешевыми і прості в установці. Вони використовують енергію вітру для виробництва чистої енергі для окремих будинків, ферм чи малого бізнесу. Власник вітряної турбіни може прийняти рішення стати енергетично незалежною, оскільки є можливість відключення від мережі. Внесетевие житлові турбіни запасають енергію в зовнішніх батареях, які пізніше компенсують відсутність вітру. Підключаючи до мережі вітряну турбіну, будинок отримує енергію від вітру, коли вітряно і від енергосистеми, коли вітру немає. З’єднання з мережею дозволяє домашнім господарствам продавати перепроизведенную енергію і отримувати помірний дохід.

Середня сучасна турбіна виробляє в 15 разів більше електроенергії, ніж типова турбіна зроблена в 1990 році. В даний час вони доступні в різних формах і кольорах, легко можуть стати частиною загального дизайну будинку. Є також моделі, які працюють абсолютно безшумно, так як гучність була однією з причин, чому приватні домогосподарства відмовлялися від установки турбін.

Мала вітряна турбіна

Тим не менш, вітряні турбіни ніколи не досягали популярності сонячних батарей і на те є причини.

По-перше, вітрові турбіни окупаються в період від 6 до 30 років, в той час як середній термін експлуатації турбіни близько 20 років. Тому потрібно ретельно продумувати проект для того, щоб він був рентабельним.

Перед установкою житловий вітрової турбіни, необхідно перевірити, скільки вітру можна отримати в районі, де знаходиться будинок. Якщо у вас не досить вітряно, інвестиції у вітряну турбіну зазнають невдачі. Важливо також підрахувати, скільки енергії потрібно вашому домашньому господарству, а потім вибрати відповідну турбіну. Як правило, невелика вітрова турбіна здатна виробляти близько 100 кіловат на годину, але на практиці генерує близько 10 кВт*год. Таким чином, для того, щоб повністю покрити ваші енергетичні витрати, можливо, буде потрібно більше, ніж одна турбіна на роботі.

Також рекомендується не ставити вітряні турбіни на дахах, оскільки чим вище над дахом розташувати турбіну, тим сильніше буде дути вітер. Для того, щоб досягнути продуктивної висоти, слід подумати про створення спеціальної вежі, яка збільшить висоту. При купівлі вітряної турбіни, завжди мати на увазі додаткові витрати, які можуть виникнути з установкою вежі.

Як би те ні було, з’являються все нові рішення, енергія вітру стає дешевше, як і турбіни. За допомогою державної політики та технічного прогресу, роль вітроенергетики збільшиться в загальному обсязі споживання енергії і, швидше за все, невеликі вітрові турбіни для приватних домогосподарств внесуть свій внесок у зміну.

Приватні будинки та сонячна енергія

Панелі сонячних батарей ще один відмінний спосіб для одержання екологічно чистої енергії для вашого будинку. Панелі сонячних батарей придбали величезну популярність за останнє десятиліття з-за їх простоти використання і урядових субсидій, які практикується у багатьох країнах по всьому світу. Установка сонячних панелей може зменшити вуглецевий слід домашнього господарства в середньому майже на 16 кг вуглекислого газу в рік, кількість, яка буде нейтралізована тільки з допомогою 88 дерев! Таким чином, вибираючи цей варіант, ви заощадите гроші, зберегти навколишнє середовище і природні ресурси.

На відміну від житлових вітрових турбін, не потрібно жити в надзвичайно жаркому кліматі, щоб зловити достатньо сонячного світла для живлення батареї. Помірної кількості сонця достатньо, щоб зробити енергію. Просто переконайтеся, що ви встановлюєте панелі на південній частині будівлі, так щоб вони були звернені до сонця більшу частину дня. Єдине питання, яке насправді потрібно задати при виборі панелей, чи потрібні вони для генерації електрики або для нагріву води. Сонячні панелі на даху

Є два типи сонячних батарей: які генерують електрику (фотоелектричні або PV) і які нагрівають воду (сонячні колектори). Звичайно, фотоелектричні панелі можуть бути використані для виробництва електроенергії, що більш пізні повноваження котла.

Ви також можете планувати свої системи сонячних батарей, з можливістю повного відключення від мережі. Якщо ви вирішите, що хочете мати повну енергетичну незалежність, то будуть потрібні додаткові батареї, необхідні для зберігання енергії, яка використовується в темний час доби.

Будучи підключеними до мережі, у свою чергу, сонячні панелі пропонують свої переваги. Надлишок енергії може бути проданий з метою отримання прибутку і отримання додаткового доходу в домашньому господарстві. У темну частину доби енергія споживається від мережі, так що власнику не потрібно турбуватися про брак електрики.

Так само, як з вітряними турбінами, ви повинні знати ваші енергетичні витрати перед установкою панелей сонячних батарей. Ваш щомісячний рахунок дасть вам дані про те, скільки енергії ви споживаєте, тому ніяких складних обчислень не потрібно.

Що стосується дизайну, сонячні теплові колектори має більш грубий, квадратний вигляд, ніж їх фотогальванічні аналоги. Фотоелектричні сонячні панелі тонше, і можуть бути використані в якості елементів декору, що забезпечує відтінок або певний орнамент і одночасно для вироблення електроенергії.

Панелі сонячних батарей різко еволюціонували протягом багатьох років і в даний час використовуються в великих масштабах, як в промислових проектах, так і приватних будинках. Досі панелі сонячних батарей є найбільш доступним і зручним способом для одержання екологічно чистої енергії.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.