Посольство Японії фінансує виробництво паливних пелет в Україні

0
209


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів ( Ще ніхто не проголосував!)

Наприкінці вересня поточного року в селищі Андріївка (Донецька область) був введений в роботу новий цех, який спеціалізується на виготовленні біопалива з лушпиння соняшника, тирси, соломи. Програма розвитку ООН протягом значного періоду часу проводить активну роботу на території України, надаючи допомогу місцевому населенню, що постраждало від воєнних дій. ПРООН неодноразово проводило грантові програми, виділяючи кошти на відкриття підприємств і створення нових робочих місць. В даному випадку Програма розвитку ООН за підтримки уряду Японії провела фінансування проекту по виготовленню паливних пелет на території Донецької області.

Пелети з відходів від переробки соняшнику, соломи, тирси – це новий біологічний вид палива, що активно набирає популярність в Україні. По тепловіддачі пелети прирівнюються до кам’яного вугілля, а порівняно низька ціна такого виду палива робить його найбільш вигідним варіантом.

Для розміщення цеху по виробництву біопалива було освоєно порожнє приміщення, в якому раніше розміщувалися комбайни та інша сільськогосподарська техніка. Урядом Японії було виділено близько 80 тисяч доларів на устаткування та проведення ремонтних робіт у приміщенні. zzzzz

Сировина для виготовлення біопалива буде поставлятися з місцевих джерел. Споживча база виробленої продукції буде сформована з місцевого населення та державних установ (школа, дитячий сад).

Відкриття цеху з виробництва биотполива значно знизить потребу у фінансуванні з місцевого бюджету на період опалювального сезону. До того ж, відкриття виробництва допомогло створити 8 робочих місць для жителів селища. Таким чином, нововведення із галузі альтернативної енергетики значно полегшить життя місцевому населенню в умовах конфлікту.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.