Потужність вітроенергетики вперше перевищила атомні електростанції

0
222


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Потужність вітряної енергетики в усьому світі досягла 432,42 гігават в кінці 2015 року, що на 17 відсотків більше порівняно з 2014-м роком і випередила ядерну енергію в перший раз, згідно з інформацією, опублікованою глобальними галузевими органами.

Генеруючі потужності новозбудованих ВЕС у 2015 році складали рекордних 63,01 гігават, що відповідає приблизно 60-ти ядерних реакторів, у відповідності з Глобальним радою з вітроенергетики в Брюсселі.

Глобального потенціал ядерного виробництва електроенергії був 382,55 гігават за станом на 1.01.2016 року, заявила Всесвітня ядерна асоціація в Лондоні.

Обидва види енергопостачальників (вітроенергетика і ядерна енергетика) розглядаються як альтернативний варіант замість викопного палива для виробництва меншої кількості парникових газів.

Енергія вітру приваблює підвищену увагу, так як технологічні інновації значно знизили витрати на виробництво в той час як ядерна енергетика продовжує спад після аварії на станції Фукусіма в 2011 році.

Вітроенергетика є провідним джерелом енергії при переході від викопного палива до поновлюваних джерел енергії, про це Рада сказала минулого тижня.


Китай лідирує серед інших країн за генеруючими потужностями ВЕС, ім’я 145,15 ГВт. Пекін просуває енергію вітру, щоб відмовитися від вугілля та інших видів викопного палива в цілях боротьби з забрудненням повітря і глобальним потеплінням.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.