Пристрій, який миє ВСЕ

0
218


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів ( Ще ніхто не проголосував!)

Інженер з Італії Marco Attisani створив систему Watly. Цей пристрій служить очисною системою і здатне задовольняти потреби приблизно 3-х тисяч осіб. Дана машина включає в свій склад сонячну батарею, яка перетворює воду з річок та інших водойм в придатну для пиття. Паралельно з цією операцією виробляється ще й енергія для розподілу бездротового інтернету. Радіус охоплення – 1 км.
Варто відзначити унікальність проекту італійського інженера, так як пристрій одночасно реалізує кілька важливих для нинішнього суспільства завдань:

  • питна вода;
  • Інтернет;
  • електрика.

Якщо подивитися на міжнародну статистику, то цифри вражають. Мова йде про кількість людей, які обмежені, здавалося б, настільки звичних нам блага і зручності. Так, наприклад, 783 млн людей не мають доступу до чистої води, а більше мільярда не можуть користуватися електроенергією. Не менш втішна цифра і щодо доступу до «світової павутини».
Треба сказати, Watly був створений не тільки для країн третього світу. Проект знайде відгук і в тих регіонах, де в силу будь-яких кліматичних або географічних обмежень немає можливості у вільному доступі до води, Інтернету та електрики. Але при цьому це досить сонячні місцевості.
Пристрій Watly здатне очищати будь-яку воду, тобто рівень забруднення ніяк не обмежує дію проекту. Все, що знадобиться – це вода і сонце. За габаритами це дуже великий об’єкт, а за зовнішнім виглядом нагадує віддалено букву Н.
Вже зацікавилися цією розробкою представники США, ОАЕ, Австралії, а також країн Африки і Південної Америки. В минулому році (2015) були організовані випробування Watly і досить успішно, так як італієць і його компанія отримала згоду на інвестування у розмірі 2 млн євро.
В даний час в планах компанії «добути» 75 тис. доларів і допомогу очікується від сайту Indiegogo.
Якщо говорити про комерційної версії проекту, то витрати планується покривати за рахунок коштів, що виділяються державним бюджетом, а також крупними компаніями – представниками різних країн. Розробники вважають, що саме юридичні особи будуть основними покупцями, але ніяк не звичайні мешканці згаданих вище регіонів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.