Промислова революція: 8 найуспішніших інноваторів молодше 30 років

0
221


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 9.00 з 10)

У рейтинг 30 найуспішніших винахідників молодше 30 років, складений американським Forbes, входять такі різні люди, як дівчина, яка придумала, як отримувати енергію футбольного м’яча, і юний геній, конструює реактори ядерного розпаду. Об’єднує їх загальна мета — знайти найбільш ефективні, надійні і недорогі способи здійснення звичних процесів. Всі вони хочуть змінити світ на краще. Нижче ми визначимо лише 8 з них, які заслуговують нашої уваги.

Джамал Ларкінс

29 років, Ascension Air Management, засновник

Larkins

Почав літати з 12 років, відразу ж відчув пристрасть до цієї справи. Підлітком він продавав навчальні посібники з авіації і обладнання, а також виступав на авіашоу. У 2006 році на пару з одним авторитетним брокером Ларкинс створив спільне підприємство з продажу літальних апаратів авіації загального призначення. Річний дохід Ascension Air становить млн, а саме підприємство є провідним регіональним дистриб’ютором Cirrus Aircraft, головного виробника літаків з поршневими двигунами. Проте, усвідомивши, що найбільшим попитом користуються гвинтові літаки за 0 000, а більшість пілотів літають 3-5 днів в місяць, Ларкинс здійснив революцію в продажах літаків: він вирішив зробити наголос на продаж часткового володіння, а не техніки як такої. «Я хочу бути, як NetJets, але займатися літаки з поршневими двигунами».

Вінс Алессі

25 років, Covaron Advanced Materials, засновник

Alessi

Алессі винайшов аналог високоякісної кераміки, виробництво якого набагато простіше і енергоефективніше. Замість традиційного випалу його процес «термоотверждения» нагадує використання епоксидного двокомпонентного клею. «Зміцнівши», це речовина набуває ті ж властивості, що й кераміка, будучи при цьому навіть міцніше. Його компанія Covaron, розташована в місті Анн-Арбор штату Мічиган, гордо заявляє, що могла б замінити сталь, алюміній і певні види пластику в різних галузях промисловості.

Еліза Бектон

29 років, ReFresh Water, співзасновник

Bekton

Компанія Елізи Бектон ReFresh Water усуває похибки в системі поставок бутильованої води. Торгові автомати компанії заправлені порожніми, стислими пляшками, які в момент продажу розпрямляються, щоб їх можна було наповнити газованою водою і різними видами ароматизованих напоїв. Винахід могло б знизити витрати торгівлі через автомати на 20%, а викид вуглекислого газу — на 80%.

Джон Бісселл

28 років, Micromidas, співзасновник

04_Bissel_

Завдання компанії Micromidas — переробляти сміття на пластик. Бисселл придумав, як перетворити різні відходи з високим вмістом целюлози, начебто рисового лушпиння, тирси або картону, параксилол, який є базовим матеріалом у виробництві поліестеру і пластикових пляшок. На сьогоднішній день хімічні компанії отримують параксилол з сирої нафти. Бисселл вже отримав позику в розмірі млн на будівництво дослідно-експериментального заводу в місті Сакраменто, штат Каліфорнія.

Девід Коен-Танугі

26 років, Кандидат наук, факультет матеріалознавства, Массачусетський технологічний інститут

05_tanugi560

Коен-Тануги працює над створенням фільтра, який знизить кількість солі у воді, а разом з тим скоротить енергоспоживання, необхідне для опріснення. Мета іншого проекту під назвою Wristify — спостереження за температурою повітря і шкіри. За допомогою приладу Wristify до зап’ястя надсилаються гарячі або холодні хвилеподібні імпульси, щоб допомагати підтримувати комфортну температуру тіла. Це придумано для того, щоб знизити енергоспоживання всередині будівель допомогою регулювання температури тіла людини, а не самих будівель.

Джейкоб Девітте

28 років, UPower, засновник

06_DaWitte_ound000000

У глушині, де немає доступу до електрики, доводиться користуватися ненажерливими дизельними генераторами, які в цій ситуації служать, як правило, головним джерелом енергії. Компанія UPower має намір покласти край розбазарюванню енергії, розробивши переносний атомний генератор. Один такий твердотільний атомний генератор, що виробляє 1,75 мегават енергії, теоретично може без підзарядки забезпечувати населення енергією протягом 12 років, заощаджуючи при цьому 50% у порівнянні з дизельними приладами.

Аарон Фірштайн

28 років, BucketFeet, співзасновник

08_Firestein_

Фірштайн, який говорить на чотирьох мовах, приїхав до Аргентини після коледжу, щоб вивчити іспанську. Разом з бізнес-партнером Рааджи Немани він створив компанію BucketFeet, яка робить взуття з текстилю з дивовижними малюнками за за пару. Візерунки для взуття він запозичує у вуличних художників з усього світу. У 2013 році дохід від продажу склав 1 млн долларів.

Даніель Фонг

26 років, LightSail Energy, засновник

fong

Канадка Фонг закінчила школу в 12 років, в 17 вже здала докторську ступінь в Прінстоні, де вивчала ядерну фізику, а в 20 років стала співзасновницею стартапу LightSail Energy в галузі альтернативної енергетики. Фонг запропонувала новий спосіб накопичення і зберігання енергії з використанням сонячних батарей і вітрогенераторів. LightSail отримав вже більше млн інвестицій від Білла Гейтса і Пітера Тіля.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.