Ратуша у Львові стала осередком проведення «Ночі енергетики»

0
80


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Велика сесійна зала стародавньої ратуші у місті лева стала найенергетичнішим об’єктом, що зібрав ініціативну молодь країни. Захід відбувся вночі з 10-го на 11-те число червня місяця. Ніч відзнаменувала старт проекту для активних молодих громадян під назвою “Ukrenergo Laboratories”. Даний проект вже отримав народну назву – «генератор ідей» в області енергетики. Ініціативна група ДП “НЕК” Укренерго” повідомляє, що проведення заходу саме в цих числах не є випадковістю. Організатори приурочили «Ніч енергетики» до дати введення безвізового режиму для нашої країни, тим самим підкресливши, що українська молодь отримала можливість розширювати та відкривати нові кордони. Окрім того, організатори акцентували увагу на тому, що ініціативні представники молоді мають реальну перспективу для кар’єрного зростання в рідній державі.

Учасниками «Ночі енергетики» стали більше двох сотень молодиків з Дніпра, Чернівців, Харкова, Львова та зі столиці.

Молоді люди представляли різні сфери освітньої діяльності: економіка та управлінська діяльність, телевізійні комунікації та ІТ технології, енергетика, охорона навколишнього середовища та екологія, право та юриспруденція, PR та зв’язки з громадськістю та міжнародні відносини.

Організатори оригінально підійшли до питань безпосередньої організації заходу. Молодих людей, що прибули до Львова відвідати «Ніч енергетики», зустріли електрокари.

Особливо викликали захват у молоді електроавтівки Tesla, відомі в усьому світі. В Ратуші на учасників чекали дослідницькі заходи Тесла, організовані представниками Політехніки Львова. З 9-ї години вечора і до самого ранку молоді українці мали змогу прослухати міні-лекціїї понад 20-ти виступаючих. До числа спікерів заходу увійшли провідні менеджери фірм, спеціалісти у галузі енергетики України та інших галузей, що передавали свій досвід молоді впродовж всієї ночі.

Львівський голова Садовий Андрій у зверненні до учасників зауважив, що вкладати свою енергію і силу треба в розвиток рідної країни. Він також звернув увагу на те, що виїзд закордон для реалізації своїх творчих задумів – це найпростіший шлях, що має сумнівну перспективу.

Окрім міського голови привітати учасників приїхали: очільник «Укренерго» Ковальчук Всеволод, куратор даного енергетичного проекту Рубін Едуард та керівник відділу міжнародних відносин та комунікацій компанії «Укренерго» Бно-Айріян Михfйло. На заході також були присутні спеціальні гості з міської ради Дніпра та представники Верховної Ради України.

Очільник компанії «Укренерго» Ковальчук Всеволод у своєму виступі перед учасниками сформулював власні секрети успішної реалізації в професіональній діяльності.

Пан Ковальчук закликав учасників не соромитися своїх ідей та завжди ділитися ними, аби з’явилась можливість їх втілити в реальність. Окрім того голова «Укренерго» зауважив, що в даний момент найбільш продуктивною стратегією досягнення успіху є робота в команді, де кожен учасник вкладає в спільну справу максимум сил.

Учасники заходу отримали нові знання у сфері енергетики та менеджменту, а також перейняли від хедлайнерів заряд ентузіазму та сильну мотивацію для подальшої побудови кар’єри в обраній галузі.

«Ніч енергетики» пройшла дуже продуктивно та на цьому організатори проекту не збираються зупинятись. Найближчим часом заплановано провести Soft Skills School.

Захід матиме вигляд специфічної школи, що протягом двох днів займатиметься навчанням найактивніших молодиків, що проявили творчий підхід та мотивованість під час «Ночі енергетики». Попередньо організаторами буде проведено конкурс, за результатами якого відберуть 14 людей для участі у школі енергетики. Для конкурсу учасникам потрібно буде заповнити анкету та відзняти на відео матеріал-звернення, яке має показати жагу учасника до навчання та його вмотивованість.

Після проходження школи учасники об’єднаються в спеціальні команди для того, аби позмагатись за шанс реалізувати свої проекти на конкурсі «Енергетичний хакатон». Також команді-переможцю буде надано можливість у якості креативної ланки увійти до складу лідера електроенергетичної галузі – «Укренерго». Організатори наголошують, що прийняти участь в проекті можна абсолютно безкоштовно.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.