Розвиток та побудова мережі техноцентрів: практичне керівництво

1
69


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Наразі все популярнішими стають домашні сонячні та вітрові станції. Держава усіляко намагається сприяти цьому процесу, впроваджуючи ряд програм для підтримки населення. Питання встановлення СЕС на подвір’ї достатньо ємке та потребує чіткого алгоритму дій, аби мати розуміння, що і для чого слід зробити, аби в результаті отримати максимум вигоди. Найважливішим пунктом даного питання є пошук надійного та відповідального партнера.

Що необхідно аби в подальшому мати значний прибуток від сонця чи вітру?

 1. Прагнення до розвитку власного бізнесу та бажання стати незалежним підприємцем.
 2. Орендована ділянка землі чи власна (не грає ролі де вона розташована – в селі чи у місті).
 3. Купити модульну станцію. Варіантів придбання може бути два – за власні кошти або за рахунок кредиту. Банківські установи, що підтримують державну програму зі стимулювання відновлюваної енергетики в Україні, надають вигідні умови для позик під забудову даних станцій.

домашня СЕСРозроблені банками умови кредитування надають шанс абсолютно всім власникам  придбати та встановити під ключ домашню СЕС чи тепловий насос. При цьому внесок відносно повної ціни за проект буде мінімальним.

 

4. Підписати угоду з компанією «Енергія природи – Зелений тариф» та почати отримувати прибуток.

Можливості, що розкриваються перед власником станції:

 • значне зменшення оплати за енергетичні носії;
 • реалізація надлишків до загальної мережі згідно «зеленого» тарифу (наразі для сонячних станцій він становить 18 євроцентів за одну кіловат-годину);
 • відсутність залежності від підвищення ціни на газ чи електроенергію (окрім того, власника СЕС більше не торкнуться перебої або відключення електроенергії через збої в мережі);
 • можливість стати партнером та отримати шанс:
 1. продавати в своєму регіоні енергетично ефективні рішення;
 2. займатися монтажем СЕС та ВЕС під егідою компанії «Енергія природи – Зелений тариф»;
 3. закуповувати устаткування для роботи станцій за дилерською вартістю;
 4. отримувати безкоштовне навчання та підвищення кваліфікаційного рівня в сфері відновлюваної енергетики.
 • відсутність ризику втратити вкладені інвестиції, адже вітер і сонце ніколи не закінчуються та не змінюють умови співпраці.

На даний момент підтримку державній програмі розвитку відновлюваної енергетики надають «Ощадбанк» та «Украгазбанк». Відносно вигідних умов на позики під забудову СЕС від «Ощадбанку» ми вже писали раніше.

 

Слід зазначити, що інвестиції, вкладені в проект, повертаються впродовж 5-7 років за умови, якщо ви не виконуєте монтажні роботи по встановленню СЕС та ВЕС.
Окупність залежить ще від кількості підключених станцій.

Офіс продажу техноцентру «Енергія природи – Зелений тариф» знаходиться за адресою: Одеська область, село Нова Дофінівка, вулиця курортна, 53 (мапа проїзду https://goo.gl/maps/3wqzQsuLNY92).

Дізнатись більш повну інформацію з питань встановлення та придбання станцій можна за допомогою інтернет-ресурсів – https://www.zeleniy-tarif.com та  https://alternative-energy.com.ua/en/.

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.