Школяр з України відкрив дешевий метод отримання електроенергії

0
695


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

Десятикласник Самуїл Кругляк стверджує, що перша електрична станція явилася йому уві сні. Спочатку школяр навіть не усвідомлював, що ж йому наснилося, а трохи пізніше він став переможцем Олімпіади геніїв в Сполучених Штатах. Як це було, читайте нижче.

Відома на весь світ Олімпіада, яка проходила в Сполучених Штатах, відкрила науковій спільноті українського школяра, який зумів винайти спосіб отримання енергії завдяки іонізації хмар. Даний метод потребує зовсім незначних витрат у фінансовому плані. Керівництво Олімпіади нарекло відкриття школяра «новим словом в енергетиці». Раніше ми вже писали про винаходи українців у сфері альтернативної енергетики.

На даний момент перші результати роботи винаходу Самуїла Кругляка відстежують за допомогою запуску міні-версії. Науковий керівник секції при КМАНУМ, яку відвідував школяр-новатор, повідомив, що установка здатна не тільки генерувати електрику, а й отримувати в процесі воду. Винахід Самуїла дозволяє отримувати користь на мільйони при копійчаних витратах на запуск.

На Олімпіаді в США школяр був удостоєний диплома, безкоштовного навчання в одному з вузів Америки і стипендії в розмірі 700 доларів. Самуїл Кругляк стверджує, що багато авторитетних науковців, яким він розповідав про свій проект, не оцінили його ідею. Вони всі як один твердили, що розробка суперечить законам фізики.

Перша перемога знайшла проект українського школяра на національному етапі змагання Intel ISEF 2015 року, яке має міжнародний формат і збирає творчих школярів по всьому світу. На цьому конкурсі хлопець виборов почесне 1 місце, після чого і було вирішено відправитися в Сполучені Штати.

За словами Самуїла Кругляка над власним проектом йому довелося працювати 2 роки, деколи в нічний час. Крім того, в його рідному місті Олександрії не було необхідного обладнання для тестування винаходу. Для практичних тестів школяр відправлявся до обласного центру (відстань близько 70 км від його рідного містечка).

Підтримку в своїй науковій роботі він отримав у Малій академії наук в місті Кіровоград. Завдяки науковому керівнику Світлані Пєсковій, яка повірила в перспективність даного проекту, Самуїл успішно завершив роботу над ним.

Принцип роботи винаходу досить складний і не зрозумілий простому обивателю. Функціонування такої станції засноване на іонізації хмар. За словами самого школяра, одна така станція, висотою 150 м, здатна забезпечити електроенергією більше 80% Кіровоградській області. При цьому, кіловат енергії від такого винаходу буде коштувати 3 копійки.

На даний момент Самуїл працює над створенням спеціального трансформатора. Якщо його робота увінчається успіхом, то таке обладнання зможе в 6 разів збільшити кількість одержуваної від винаходу енергії. Школяр стверджує, що повноцінні моделі його винаходу в комплекті з трансформаторами здатні згенерувати величезну кількість електроенергії. Наприклад, для енергозабезпечення нашої країни досить буде 5 таких установок. З огляду на те, що їх вартість дуже невелика, можна говорити про прорив в альтернативній енергетиці.

Самуїл КруглякДо перемоги на Олімпіаді геніїв у США школяр не раз звертався до влади і ЗМІ з проханням про допомогу в реалізації проекту. Але ніхто так і не відгукнувся. А ось після гучної перемоги в науковому світі, на Самуїла буквально посипалися пропозиції від депутатів і спонсорів щодо втілення в життя його ідеї.

Самуїл Кругляк провів ряд досліджень щодо впливу його винаходу на людину і природу. Ніякого згубного впливу така станція не несе. Єдине, на що варто звернути увагу при будівництві об’єкта – це дистанція. Для людини безпечна відстань до такої потужної станції становить 500 метрів. Об’єкт повинен бути ретельно і надійно захищений, поруч не повинно бути будинків. Школяр сподівається, що незабаром його проект знайде втілення на території рідної країни.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.