Систему, яка вироблятиме електрику та тепло будують у Данії

0
213


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів (1 голос(-ів), середній бал: 10.00 з 10)

У Данії розроблено систему, яка буде виробляти енергію на основі біопалива і виробляти не тільки тепло, а й електроенергію. Для обгрунтування даного проекту були здійснені дослідження компаніями AALBORG CSP і Bronderslev Forsyning.

csp_potencia-700x357Треба сказати, результати були досягнуті позитивні. На підставі такого результату було підписано договір, згідно з яким запущені будівельні роботи зі створення системи без вуглецевих викидів, яка генеруватиме тепло та електричну енергію.

Виглядати вся установка буде наступним чином. 40 рядів і 125 контурів на великому майданчику, при цьому має бути дотримано певну відстань між контурами, що представляють собою зовні жолоби. Дані жолоби будуть вбирати сонячне проміння, відображаючи їх на спеціальні елементи (труби). Рідина, яка знаходиться в трубах, нагріватиметься до високих температур і за рахунок цього вироблятиметься два види енергії. Таким чином, функціонуватиме і турбіна, що генерує електрику, і місцеві домогосподарства будуть забезпечуватись теплом.
Щоб найбільш раціонально налагодити робочий процес, планується зайве тепло віддавати центральної мережі опалення, тоді як електроенергія повинна буде вироблятися в особливо «гарячі» часи.
Треба сказати, що дані установки можуть застосовуватися не тільки в особливо спекотних місцевостях, а також цілком прийнятні для європейської кліматичної зони, але із застосуванням додаткових технологій.
В Європі можна спостерігати варіативність цін на паливо. Система ж, що концентрує сонячне випромінювання, демонструє стабільність і ефективність у своїй роботі. Для розвинених країн цей проект доступний в реалізації, що надасть їм безліч переваг.
Уряд Данії надає серйозну підтримку трансформації системи концентрації сонячної енергії в реальність. Проходить це все на підставі державної програми Energiteknologisk Udviklings-og Demonstrationsprogram.

Субсидії, що виділяються на ці цілі, дають вагому підтримку для процвітання даної технології в нинішніх умовах і тенденціях розвитку альтернативної енергетики, щоб перетворити її в конкурентоздатного учасника ринку.
У планах реалізувати проект до кінця 2016 року і повністю запустити його в 2017

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.