Solar Impulse знову в польоті

0
157


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів ( Ще ніхто не проголосував!)

22-го квітня о 6.15 ранку за місцевим часом, Solar Impulse, літак, який живиться тільки за рахунок сонячної енергії, відновив політ місії по всьому світу. Solar Impulse на цей раз був в рейсі з Гаваїв в Маунтін-В’ю, Каліфорнія, де він приземлився 23 квітня. В останні місяці екіпаж літака був зайнятий виправленням несправностей і проведених випробувальних польотів.

Solar Impulse пілотується черзі швейцарськими пілотами Бертраном Пікаром і Андре Борсхбергом. На цей раз за штурвалом «сонячного» літака сидів Пікар.

– Під час мого польоту на повітряній кулі в 1999 році впродовж семи днів перельоту через Тихий океан вони були найнервовішими і неспокійними. У випадкку з  Solar Impulse польот повинен зайняти три дні, але на цей раз я буду один в кабіні. Щоранку  є невизначеність, скільки енергії в батареях – прокоментував перед початком польоту Пікар.

bf81c890c851951659131e6c7e1

Попередній етап польоту місії по всьому світу  літаком, коли він живиться тільки за рахунок сонячної енергії, було завершено в липні 2015 р.,  тоді Андре Борхсберг здійснив подорож з Японії на Гаваї, пролетів 8,9 тис. кілометрів і пробув 120 годин у повітрі.

У минулому році ми показали, що Solar Impulse здатний провести в повітрі п’ять днів і п’ять ночей без перерви. Тепер ми хочемо продовжити політ по всьому світу і показати, що ці технології можуть бути використані не тільки в повітрі, але і на землі – прокоментував Андре Борсхберг.

Після останнього перельоту місії на Гаваї польоту «сонячного» літака були зупинені. Батареї для зберігання енергії в Solar Impulse перегрівалися, система, призначена для їх охолодження виявилася недостатньо ефективною. Хоча політ на Гаваї був успішний, поломка батареї припинила продовження перельотів Solar Impulse на наступному етапі.

Команда Solar Impulse гарантує, що перерва в місії сонячного літака була використана для поліпшення системи охолодження батарей, які зберігають енергію, вироблену сонячними елементами, розміщеними на обшивці літака.

До цих пір Solar Impulse вже пролетів половину свого турне по всьому світі .Переліт  на Гаваї був восьмим етапом. Перший етап, а саме рейс з Абу-Дабі в Мускат в Омані було проведено в березні 2015 року. Літак ще повинен здійснити переліт через Атлантичний океан. Заключним етапом буде рейс з Іспанії в Абу-Дабі.

У літаку Solar Impulse 2 використано понад 17 тисяч. фотоелементів. Літак повинен летіти на середній висоті 5,8 тис. метрів, зі швидкістю 50-100 км / год. У нічний час, літак живиться від енергії, акумульованої в літій-іонних батареях.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.