Сонце під шкірою. Неймовірні розробки вчених.

0
183


1 бал2 бали3 бали4 бали5 балів6 балів7 балів8 балів9 балів10 балів ( Ще ніхто не проголосував!)

Використання енергії сонця в повсякденному житті вже не є чимось незвичайним. Нововведення альтернативної енергетики досить швидко вкорінюються в повсякденність громадян європейських країн. Представники наукового співтовариства не перестають дивувати простого спостерігача неймовірними розробками.

Команда, що об’єднала вчених з Південної Кореї, Сполучених Штатів і Китаю, представила громадськості своє нове відкриття – сонячну батарею, яку можна імплантувати під шкіру живої людини. Інноваційний винахід являє собою неймовірно тонку батарею, яка акумулює енергію сонячних променів та має здатність легко змінювати форму. Розробники стверджують, що її без жодної шкоди для здоров’я можна імплантувати під шкірний покрив або використовувати поверх нього в якості медичного пластиру.

Винахід викликав пожвавлення не тільки в сфері альтернативної енергетики, але і в медицині. Інноваційна сонячна батарея була створена з метою живлення електроенергією спеціальних медичних пристроїв, які були впроваджені в людський організм за допомогою оперативного втручання. Яскравим прикладом такого роду пристроїв є кардіостимулятори.

Людям, які мають патології в роботі серця, сучасна медицина може запропонувати різного роду пристрої, які повноцінно виконують функції будь-якої системи, що дала збій. Єдиною незручністю в роботі пристосувань до сьогоднішнього дня були батарейки, які живили їх. Будь-яка, навіть найсучасніша батарейка, має термін своєї експлуатації. У випадку з кардіостимуляторами, приблизний вік функціонування батареї становить приблизно 5-8 років. По закінченню цього періоду слід замінювати живлення кардіостимулятора шляхом оперативного втручання. Даний процес викликає ряд незручностей і фінансових витрат, а враховуючи особливості фізіології пацієнтів, які в більшості випадків є людьми похилого віку, безліч протиріч виникає в площині реабілітаційного періоду і наслідків від операції. Інноваційна розробка у вигляді мікроскопічної сонячної батареї вирішує низку подібних питань.

Основа мікроскопічного пристрою – літієва батарея. Вона акумулює енергію сонячного світла і забезпечує безперебійну роботу кардіостимулятора або будь-якого іншого медичного пристрою, що знаходиться всередині людини. Загальна площа інноваційного пристрою становить менше 0,1 квадратних сантиметрів. Потужність має показники в 650 мкВт і їх цілком достатньо для повноцінної роботи кардіостимулятора і подібних пристроїв.

Для того, щоб сонячна батарея під шкірою пацієнта повністю зарядилася достатньо півтори-дві години перебувати на відкритому сонці. Процес акумулювання енергії буде можливий навіть при впливі на шкірний покрив спеціальних кремів, що захищають від ультрафіолетового випромінювання.

Подібного роду розробки просувають людство до нових щаблів розвитку як в галузі альтернативної енергетики, так і в медицині.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Увійти за допомогою: 
Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.